Новини

  • 19 вер
  • 17:50
  • 2659 переглядів
друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Виступ у Лізі Європи – це престиж як клубу, так і країни»

Головний тренер «Динамо» поспілкувався з журналістами напередодні стартового матчу групового турніру Ліги Європи проти «Астани».

- «Астана» – це флагман казахстанського футболу, гравці грають у кількох турнірах за клуб та збірну. Наскільки це полегшує вам завдання?

- Як сказав Денис, це достатньо досвідчена команда. Звичайно, серед них є футболісти своїх національних команд, і те, що вони беруть участь у кількох турнірах, – це їхнє професійне зобов’язання. Футболісти високого рівня грають по два-три матчі на тиждень. Щодо суперника, то останню гру в чемпіонаті вони провели, застосувавши великі зміни, тому видно, що вони серйозно готуються до матчу з нами – зокрема, вчора вже тренувалися на стадіоні «Динамо». Команда має великий досвід, упродовж останніх чотирьох років стабільно виступає на групових етапах європейських турнірів, і справедливо перебуває на лідируючих позиціях у себе в чемпіонаті.

- Чи знайомі ви з Іваном Маєвським?

- Знаю його по роботі в збірній – я його першим запросив під національні прапори, хоча до цього він не захищав кольори жодної з юнацьких збірних. Насамперед можу сказати, що він своєю працею заслужив те місце, де зараз перебуває – як у «Астані», так і в збірній.

- Якого гравця «Астани» побоюєтеся найбільше?

- Повторюся, у «Астани» достатньо збалансована команда, але найбільше небезпеки буде виходити від трійки футболістів атакуючої лінії.

- Донедавна команду тренував, і формально продовжує тренувати, український спеціаліст Роман Григорчук. Вивчаючи гру суперника, чи побачили, що йому вдалося прищепити свій стиль гри команді?

- Робота Григорчука спрямована на більш атакуючий футбол, зараз же я бачу, як «Астана» робить акцент на швидкому переході з оборони до атаки. Принаймні, так було в єврокубках. У своєму чемпіонаті, зрозуміло, вони більше володіють м’ячем, діють агресивно вперед.

- «Динамо» в Казахстані дуже добре знають, транслюють матчі вашої команди в єврокубках – зокрема, й останні поєдинки команди проти «Аяксу». Яку мету ви ставите у цьому сезоні в Лізі Європи?

- От бачите, ви набагато інформованіші, ніж ми, оскільки показуєте в Казахстані наші ігри – матчі «Астани» в Україні не показують (посміхється). Але це жарт, адже ми також маємо повну інформацію про суперника. Щодо завдань, то першочергове – це вихід із групи, адже це престиж як самого клубу, так і всієї країни. Ліга Європи – хороший турнір, напевно, для нашої команди оптимальний на даний момент, адже щоб грати рівнем вище, потрібно бути готовими. У нас же достатньо молода команда, у якій виступають вихованці Академії, але незважаючи на досвід, ми маємо виходити з групи.

- Чи можете пояснити ситуацію з Гармашем?

- Ми теж маємо бути вихователями. З ним була проведена не одна бесіда, у тому числі й старші партнери розмовляли з ним. Як ми побачили, він усе розуміє, але найголовніше, щоб він розумів, чого вимагаю від нього я на футбольному полі. У нас немає жодних конфліктів, але є вимоги, які мають виконуватися. Денис готується до завтрашнього матчу, а буде він грати чи ні – вирішимо завтра.

- Чи виправдалися прогнози щодо одужання Бєсєдіна?

- На жаль, відновлення затягнулося. Травма виявилася складнішою, ніж ми передбачали. Йому ще потрібен мінімум тиждень, після чого лікарі визначать, готовий він працювати в загальній групі чи ні.

Придбати квитки на матч «Динамо» - «Астана» онлайн

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ