Новини

  • 23 вер
  • 20:10
  • 2408 переглядів
друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Вербич впорався із завданням»

Головний тренер «Динамо» - про розгромну перемогу над «Десною» (4:0).

- Перше, що я хочу сказати - від імені клубу і себе особисто висловлюю співчуття родині Анатолія Капського - президента БАТЕ, який пішов з життя вчора.

Що стосується матчу, то складно розкривати насичену оборону суперника і фактор першого гола дуже важливий. Тому другий тайм і був більш ефективним в плані руху. А в першому таймі нам не вистачало вільних зон. Але стандарт прийшов вчасно - відкрили рахунок перед перервою. В результаті, суперник у другому таймі змушений був грати по-іншому, з'явився простір, зони, і ми цим скористалися.

- Сьогодні на вістрі ви використовували Вербича, а не номінальних нападників...

- Я давно хотів спробувати його на цій позиції, але не вистачало сміливості і відповідного моменту. Але Вербич грав на вістрі раніше, в минулому клубі, і зіграв 12 або 13 матчів.

Напередодні я переговорив з Беньяміном і він запевнив мене, що не має ніяких проблем зіграти форвардом. Я пояснив йому деякі деталі, і ми прийняли рішення. Головне - він забив, чіплявся за м'ячі і добре діяв попереду. Нападаючий повинен забивати і Вербич із завданням впорався.

- Чому випустили Миколенко, а не Піварича?

- Йому потрібно було відпочити. Він не був на зборах і графік у команди достатньо жорсткий. Миколенко добре проявив себе за молодіжну збірну, і ми нічим не ризикували, випускаючи його.

- Що з Че Че і Сідклеем?

- Я розраховую на кожного гравця з основної обойми, в тому числі і на хлопців. У заявку на матч потрапляють ті, хто краще готовий і хто краще виконує вимоги тренерського штабу.

- Ця перемога для вас - як гора з плечей?

- Напруга трохи спала, звичайно. Позитивний результат додає сил і впевненості, чого нам не вистачило в першому таймі. Страх перед помилками завжди є і буде, якщо відсутній результат. Плюс тиск, коли хлопці читають новини. Ми сказали їм: найголовніше, що вам кажемо ми, тренерський штаб.

Є проблеми і ми їх намагаємося вирішити. Графік, повторюся, дуже жорсткий, а рівноцінних 20 гравців у нас немає. Так що вичавлюємо з футболістів, що можна. І потрібно їх підтримувати. Було б 20 рівноцінних виконавців - я був би спокійний. Але не на всіх позиціях існує достатня конкуренція.

- Андрієвський не потрапляє до заявки...

- Він травмувався і пропустив 10 днів. Зараз вже він повернувся і тренується в загальній групі. Він добре розуміє наші вимоги, але йому потрібен час, щоб набрати то функціональний стан, який був у нього до пошкодження.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ