Новини

  • 02 вер
  • 17:56
  • 3971 перегляд
друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Усі отримали задоволення від гри і результату»

Наставник «Динамо» Олександр Хацкевич прокоментував результативний товариський матч з «Динамо» з Бреста і відповів на запитання журналістів:

- Звичайно, ми залишилися задоволені матчем. Бачив, у хлопців було певне хвилювання перед грою, адже в матчі брало участь чимало молодих футболістів. Але всі вийшли з бажанням, відчули впевненість і віддячили вболівальникам, яких багато зібралося на трибунах. Як футболісти, так і ми, тренери, отримали задоволення від гри і результату, думаю, вболівальники - теж.

- Чи могли припустити, що підсумковий рахунок виявиться настільки великим?

- Звичайно, ні. «Динамо» Брест - досить хороша команда, створюється новий, молодий, амбітний клуб, тому я не міг припустити, що рахунок буде таким.

- Дві червоні картки для товариського матчу - це не занадто?

- Очевидно, що і наші хлопці, і та сторона були серйозно налаштовані. Це була гра, в якій ніхто не хотів поступатися.

- Поруч із вами сидів тренер молодіжної команди «Динамо» Юрій Мороз, ви сьогодні працювали в тандемі?

- Гадаю, після сьогоднішнього товариського поєдинку в нього додалося головного болю, кого ставити у склад на наступний матч.

- А Алєксєєв уміє забивати з лівої частини штрафного майданчика?

- (Посміхається) Влад - молодий хлопець, думаю, у нього все попереду, давайте поки не будемо співати дифірамби. Хлопець вийшов, підсилив гру, зіграв ефективно і, перш за все, набув упевненості у своїх силах.

- Здалося, Мораес сьогодні грав з особливим натхненням. Чи розраховуєте на нього, як на основного нападника?

- Він скучив за грою, оскільки пропустив досить багато матчів. За бажанням до нього питань немає, адже за складом характеру він - переможець. Це видно по тому, як він працює на тренуваннях і віддається в кожному епізоді.

- Як налаштовували молодих гравців перед матчем?

- Коли вони побачили стільки глядачів, для них це було серйозною мотивацією. Головним завданням було їх трохи заспокоїти.

- Хтось із них у майбутньому може посилити першу команду?

- У кожного з них є такий шанс, і непоганий. Свою професійну придатність вони повинні показувати, перш за все, в іграх за молодіжну команду.

- Сьогодні ми не побачили Мбокані...

- Ми дали йому відпочити.

- Вчора ви зустрілися з Мілевським на базі, сьогодні він вийшов на заміну. Напевно, Артем порадував глядачів однією своєю присутністю?

- Звичайно, йому було приємно вийти на футбольне поле. Вчора у нього був один настрій, сьогодні ми йому його трохи зіпсували. Але він досвідчений футболіст і, гадаю, зробить свій внесок у розбір гри команди суперника (посміхається).

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ