• 11 aug 2017
  • 21:55

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «У таких матчах з такими командами гра триває до першого гола»

Прес-конференція головного тренера ФК «Динамо» (Київ) після переможного матчу з «Зіркою» на «Олімпійському» (3:0).

- Погода внесла корективи в наші дії в першому таймі. Все-таки оборонятися в таку погоду легше. Але хлопцям ми спочатку говорили, що швидше за все на футбольному полі рухається м'яч.

Чим швидше м'яч буде рухатися, тим швидше ви будете рухатися. Так, «Зірка» дуже швидко переходила в оборону, тому важко було створювати моменти. Тим більше, ми в першому таймі чомусь намагалися робити це через середину, а не розтягнути команду-суперника.

У таких матчах з такими командами гра триває до першого гола. Ярмоленко на шостій хвилині все здорово зробив. Чому він не пробив - запитайте у нього. Такі моменти потрібно реалізовувати. Що показав другий тайм, коли ми забили м'яч - супернику потрібно розкриватися, з'являються вільні зони.

Хоча, в першу чергу, це наша команда в другому таймі почала швидше грати вперед, швидше переводити м'яч, змінювати акцент атаки, і з'явилися моменти.

- У перерві ви зробили несподівану заміну Хачеріді на Сидорчука. З чим вона пов'язана, це вимушений хід або підготовлений?

- Це вимушений хід, Женя попросив заміну, підвернувши гомілкостоп у кінці першого тайму. Зрозуміло, що ступінь тяжкості цієї травми поки невідомий. Чому Сидорчук? Я запитав у Сергія, чи може він зіграти на цій позиції. Нам все одно потрібно було робити більший акцент на атаку, і той же Гармаш вийшов на його позицію. Сергій зіграв досить впевнено, але це вимушений хід тільки в цій грі.

- З чим пов'язана відсутність Домагоя Віди?

- У першу чергу, Віді дали відпочити. По-друге, він зараз знаходиться на стадії переговорів з одним клубом, який зробив йому пропозицію. Зараз рішення залежить лише від Домагоя.

- Ярмоленко в центрі нападу - це варіант на конкретний матч або на перспективу?

- По-перше, після гри в Полтаві за статистикою ефективності гри футболіста на позиції Гармаш був на останньому місці. Все залежить від тієї гри, яку він провів напередодні. Ярмоленко - це не під «Зірку» точно. Граєш, виконуєш вимоги, забиваєш - граєш далі на цій позиції. Не забиваєш - незалежно від того, 20 тобі років або 30 - сідай, чекай на свій шанс і доводь.

- Наскільки ви задоволені сьогодні грою Морозюка на лівому фланзі?

- Зрозуміло, що це не його позиція. Він весь час прибирав м'яч під праву ногу, цю ногу перекривали. Він дуже низько грав у першому таймі і з якимсь побоюванням. У другому таймі ми внесли корективи, підказали йому, і від нього теж пішла гострота.

- Як би ви оцінили шанси вашої команди в матчі з «Марітіму» в Португалії?

- 50 на 50.

Copyright © FC Dynamo Kyiv