Новини

  • 10 лют
  • 23:00
  • 2208 переглядів
друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «У плані руху та організації все було на доволі високому рівні»

Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич розповів, які основні задачі ставилися перед футболістами на матч із «Відеотоном» (5:0), а також пройшовся по деяких персоналіях:

- Насамперед нас цікавила організація гри нашої команди. Незалежно від суперника, гра є гра. Можливо, були невимушені помилки, але все одно у плані руху та організації все було на доволі високому рівні.

- Наскільки серйозне пошкодження у Піварича?

- Зараз нічого не можу сказати. Йосип попросив заміну, відчувши спазм. Зроблять УЗД, і будемо дивитися, що там конкретно. Що стосується універсалізму Морозюка, який зайняв місце лівого захисника, то дуже добре, коли є такі футболісти, які здатні зіграти як у середній лінії, так і в захисті. Для Миколи ця позиція не нова, досвід є чималий, але це була вимушена перестановка.

- Звертає на себе увагу Євген Смирний, якого ви також використовуєте на кількох позиціях…

- У попередніх матчах ми також використовували його не на рідних позиціях, але для цього й є спаринги, аби подивитися, як він діє в центральній зоні, хоча його основне амплуа – це крайній півзахисник. Але для подальшого розвитку Євгену корисно зіграти не на своїй позиції.

- Мораес та Мбокані пропустили значну частину зимової підготовки. Як оцінюєте їхні нинішні кондиції?

- Ми даємо їм ігровий час у кожній грі. Якщо Мораес приїхав у кращому функціональному стані, ніж Мбокані, то за рахунок тренувань та ігор намагаємося дати навантаження саме для Дьємерсі, аби він підійшов до першого матчу з АЕКом у кращому стані.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ