Новини

  • 04 aug
  • 19:00
  • 5799 переглядів
друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Найімовірніше, полетимо на матч із «Марітіму» за два дні до гри»

Головний тренер київського «Динамо» прокоментував результати жеребкування раунду плей-оф Ліги Європи, у якому суперником «біло-синіх» став португальський клуб «Марітіму».

- Олександре Миколайовичу, як ви сприйняли результати жеребкування? Як оцінюєте суперника - «Марітіму»?

- Сьогодні після тренування був час, я вже почав збирати інформацію про суперника. Склад команди – це переважно португальці та бразильці. Багато голів команда не забиває, але, судячи з першого враження, організовано, надійно грає в обороні. У попередньому раунді «Марітіму» не пропустив жодного голу в протистоянні з болгарським «Ботевом» (0:0, 2:0). Команда досить досвідчена, гравці технічні. У нас є час, щоб тепер детально вивчити суперника і підготуватися до матчів. Загалом жеребкування я сприйняв нормально. Будемо готуватися. Права на осічку ми не маємо.

- Той факт, що на команду очікує довгий переліт, якось позначиться на підготовці до першої, виїзної зустрічі?

- Звичайно, адже це навіть не Португалія, а острів Мадейра. Нам належить добиратися близько семи годин. Зараз працюємо над маршрутом. Найімовірніше, полетимо на матч за два дні до гри.

- Перед жеребкуванням ви хотіли якогось сильного суперника, з ім'ям, або ж навпаки якомога простіший варіант?

- Певні вподобання перед жеребкуванням були, але зараз це вже не важливо, адже жереб кинуто. Будь-якого суперника можна і потрібно перемагати і проходити далі. Але не повинно бути недооцінки, адже всі команди, які грають у стадії плей-оф, заслуговують на повагу.

- Після вильоту з ЛЧ буде ставитися конкретне завдання на Лігу Європи? Можливо, президент вам його вже навіть озвучував?

- Ми розмовляли з президентом про це. Давайте не будемо забігати наперед. На даний момент основне завдання - вийти до групового турніру. Вирішимо його – і тоді вже будемо ставити завдання на груповий етап.

- Чи відійшли гравці в емоційному плані від поразки від «Янг Бойз»? Як ви налаштовуєте їх на найближчі матчі?

- Сьогодні ми вже провели аналіз гри в Швейцарії, зробили відеоаналіз, пояснили, що вони робили не так, що не вийшло, про що ми домовлялися і як повинні були грати. З того, про що ми говорили, на полі не вийшло практично нічого. Зрозуміло, що зараз всім дуже важко, хлопці самі переживають, тому що це, в першу чергу, удар по іміджу клубу, але також і удар для кожного з нас, для мене як тренера, для футболістів це теж трагедія, як і для наших уболівальників... Але всі ми дорослі люди, і я сподіваюся, що футболісти професійно поставляться до найближчих ігор. Нам є що доводити. Я вірю, що все-таки ця поразка була якоюсь випадковістю. Хоча, на жаль, її вже не виправиш...

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ