Новини

  • 24 aug
  • 22:45
  • 3815 переглядів
друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Розуміли, що гра буде важкою, але не в усіх ситуаціях хлопцям вистачало терпіння»

Прес-конференція головного тренера «Динамо» Олександра Хацкевича після матчу-відповіді раунду плей-оф Ліги Європи УЄФА проти «Марітіму» (3:1):

- На першому плані у нас був результат, і команда досягла його. Можливо, гра була не такою яскравою, але щодо самовіддачі та пересування претензій немає, хлопці виклалися й досягли результату, що найголовніше на даний момент.

- Сьогодні сектор ультрас влаштував яскраве прощання для Віди. Вони знають щось, чого не знаємо ми?

- Можливо, вони щось і знають, але я – точно ні. Більше того, Домагой після гри запитав у мене, о котрій годині ми завтра збираємося на базі.

- Чи думали стосовно завтрашнього жеребкування? Чи є якісь побажання?

- Не хотілося би потрапити на представника Казахстану – дуже далеко летіти туди. Зараз ми літали на Мадейру, й відчули на собі, що цей фактор справді має значення. Ви бачили, як сьогодні зводило судомами ноги гравців португальського клубу… Що стосується жеребкування групового турніру, то ми на нього вплинути не можемо. Але хто б не був, там уже буде легше грати, не буде такого тиску, як у матчах навиліт.

- Які трансферні чутки стосовно «Динамо» мають під собою підґрунтя?

- Чутки доходять до мене так само, як і до вас через Інтернет. Тому щось прокоментувати я не можу.

- Враховуючи, як «Марітіму» грав у першому матчі, чи готували ви своїх підопічних до грубої гри збоку суперників?

- Звичайно, розбираючи першу гру, ми казали хлопцям, що й сьогодні буде дуже багато боротьби, суперечливих ситуацій. Не у всіх моментах їм вистачало терпіння – приміром, у першому таймі дуже емоційно сприймав рішення арбітра Ярмоленко… А те, що гра буде важкою, ми зрозуміли ще після першого матчу.

- Яке завдання стоятиме перед командою у груповому турнірі Ліги Європи?

- Давайте спочатку дізнаємося наших суперників по групі й усе робитимемо поступово.

- Чи акцентували перед матчем увагу на тому, що сьогодні святковий день – свято незалежності України?

- Звичайно, й на сніданку вітали хлопців із цим святом, і на установці. На нас була велика відповідальність, аби не зіпсувати таке свято. Й я вдячний хлопцям, що вони подарували радість уболівальникам у такий день.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ