Новини

  • 03 aug
  • 00:20
  • 6268 переглядів
друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Потрібно тримати удар»

Після завершення матчу «Янг Бойз» - «Динамо» (2:0) в ефірі програми Профутбол на питання ведучого відповів наставник киян Олександр Хацкевич.

- У першому таймі хотіли виходити за рахунок довгих передач, але не було контролю м'яча, не могли «зав'язати» атаки, всі гравці якісь затиснуті були, програли всі підбирання. Плюс, швидкий гол вплинув... У другому таймі щось почало з'являтися, але за такої гри ми на позитивний результат точно не заслуговували. Важко, і мені, і хлопцям... Але потрібно тримати удар. Виходити на футбольне поле та не зберігати рахунок, а грати у футбол.

- Слова «тримати удар» ви сказали й футболістам після матчу?

- Зараз хлопцям сказав, що всі разом ми як виграємо, так і програємо.

- З трибуни стадіону здалося, що з перших хвилин гравці «Янг Бойз» були в рази агресивніші й зліші, ніж динамівці...

- У боротьбі та агресивності ми насправді поступилися. Чому, це ми вже вирішимо, розібравши гру в Києві, коли заспокоїмося та переговоримо. Сподіваюся, таких матчів у нас більше не буде.

- Команда, як і раніше, потребує підсилення?

 - Ми в пошуку лівого захисника, у цьому напрямку ведеться робота.

- У деяких уболівальників після останніх матчів чи не ейфорія від успіхів наступила, що ви зараз сказати можете, з якими емоціями їм бути далі?

- І вболівальникам, і нам зараз дуже важко. Підтримка потрібна, без неї нікуди. Це спорт, у якому і виграють, і програють. Нам же завжди потрібно залишатися разом.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ