Новини

  • 03 груд
  • 21:25
  • 2042 перегляда
друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Потрібно було проявляти характер та грати через не можу»

Прес-конференція головного тренера «Динамо» Олександра Хацкевича після переможного матчу з «Чорноморцем» (2:0) у рамках вітчизняної Прем’єр-ліги.

- Важко розпочали, м’яч повільно «ходив» по полю, також був дуже повільний перехід від оборони до атаки. Зрозуміло, що футболісти «Чорноморця» відходили за лінію м’яча й майже всією командою перебували на своїй половині поля. Ми робили нібито все правильно, але дуже повільно. Через погоду гравці задихалися, у перерві казали, що важко. Але потрібно було проявляти характер та грати через не можу. Після того, як у другому таймі з’явився на полі Бєсєдін, Вербич зміг повернутися на свою позицію на фланзі й нам почало більше вдаватися в атаці. Артем достатньо добре чіплявся за м’ячі, хлопці його підтримували з глибини. Загалом, другий тайм був більш правильним у плані того, що ми хотіли бачити на полі.

- Як ви оціните гру Бєсєдіна?

- Артем вийшов зарядженим, але при цьому він давно не грав. Той фол, який він зробив та заробив попередження, був необов’язковим, але це свідчить про те, як «зголоднів» за футболом. Він хотів і в обороні допомогти, і в атаці проявити себе. Можу сказати, що наприкінці року в нас з’явилася ще одна бойова одиниця.

- Чи можете підбити підсумки року, що минає?

- Це поки зарано робити, тому що в нас попереду ще два матчі.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ