• 29 лип 2017
  • 22:19

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Після перерви і пересування було кращим, і реалізація»

Прес-конференція головного тренера «Динамо» після розгромної перемоги над «Карпатами» (5:0):

- У першому таймі не вистачало емоцій, агресії попереду. Хоча моменти були – у того ж Мбокані, коли вдало зіграв воротар... Другий м’яч дозволив нам задихати легше, взяли контроль над грою, створювалися моменти. Після перерви й пересування було краще, й, найголовніше, краща реалізація.

- Дуже активними сьогодні були фланги, звідки виходило багато небезпеки…

- Усе залежить від ситуації на полі. Ми дивилися, як «Карпати» доволі щільно грають у середині поля, тому намагалися більше розвертати гру, й використовувати менше проміжних передач, а розвивали свої атаки більше через середній чи довгий пас. Сьогодні в нас була активність з обох флангів, причому не лише від півзахисників, але й від Кендзьори та Кадара. Можливо, не вистачало останнього пасу з флангу, але акцент ми робимо саме на флангову гру.

- Наприкінці другого тайму ви почали грати у два нападники. Минулого сезону Ігор Суркіс неодноразово казав, що запитував у Сергія Реброва, чому той не грає з двома гравцями на вістрі навіть проти відверто слабких команд…

- Сьогодні й рахунок дозволяв, і ми хотіли дати ігровий час Кравцю та Бесєдіну. Хоча останній навіть не тренувався позавчора – у нього була температура. Але сам перебіг матчу дозволяв нам зіграти із такими двома потужними нападниками. А не зіграли у два нападники з перших хвилин, тому що дотримуємося того, що награвали на зборах. Минуло не так багато часу, але при цьому має бути більша активність із флангів, коли ми маємо таких фактурних нападників.

- Як почувається Сидорчук?

- Медичний штаб мене обнадіяв. Але є проблема, як він почуватиметься, а за день-два він своєї форми не втратить.

- Можете пояснити свої думки стосовно ротації перед сьогоднішнім матчем?

- Я не прихильник застосовувати ротацію до лінії оборони, оскільки все починається з надійності позаду. Футболісти мають відчувати один одного. Сьогодні дали відпочити Морозюку, випустивши на його позиції Кендзьору. А змінювати наполовину захист… Нам потрібен результат. Що стосується заміни голкіпера, то сьогодні вирішили довірити місце у воротах Рудьку – він теж має отримувати ігрову практику. Буде можливість, отримає свій шанс і Бущан.

- Сьогодні з’явилася інформація, що команду залишить Мораес…

- Чесно кажучи, вперше чую від вас.

Copyright © FC Dynamo Kyiv