Новини

  • 10 вер
  • 21:38
  • 3259 переглядів
друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Стандартні положення зіграли ключову роль»

Прес-конференція головного тренера «Динамо» (Київ) Олександра Хацкевича після домашньої перемоги над «Олександрією» (3:0):

- По активності та ефективності було два різних тайми. Це бачили й ви, й ми. У першому таймі нам не вистачало агресивності стосовно гри вперед. Дуже багато передач приймали спиною до воріт, що полегшувало завдання суперника руйнувати те, що нам не сильно й вдавалося створювати. Після перерви за такої в’язкої гри, з багатьма фолами, саме стандартні положення зіграли ключову роль. А вже після двох м’ячів утворювалося багато вільних зон, і вже набагато простіше було виходити в атаку.

- Сьогодні вийшов із капітанською пов’язкою Сидорчук. Це ситуативне рішення або Сергій став новим капітаном команди?

- Як таких виборів не було, але вчора на теоретичному занятті я запропонував кандидатуру Сидорчука. Команда її підтримала. На сьогоднішній момент він є нашим капітаном, а Гусєв та Віда є його заступниками.

- Гра у два форварди – це підготовка до Ліги Європи?

- Хлопці теж мають отримувати ігрову практику, тим паче рахунок був достатньо впевненим на той момент, тож чому не спробувати зіграти у два нападники? Мораес давно не грав, Кравець, можливо, зіграв у збірній не так ефективно, як хотілося би її головному тренеру… Але ми все одно будемо пробувати, коли буде можливість, грати у два нападники. Сьогодні у кожного з них були моменти, й якби вони їх реалізували, це додало би їм упевненості на подальші ігри.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ