Новини

  • 16 лип
  • 00:15
  • 7361 перегляд
друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Наші головні ігри попереду»

Після завершення матчу за Суперкубок України в рамках регламентної прес-конференції на питання журналістів відповів наставник «Динамо» Олександр Хацкевич.

- Динамічна гра, без центру поля. У перші хвилини ми не розібралися в опорній зоні, коли через Тайсона всі атаки розганялися. Після пропущеного м'яча повністю перехопили ініціативу, мали моменти. У другому таймі пропустили аналогічний м'яч. Втратили нитки гри, «Шахтар» почав більше володіти м'ячем, грав за рахунком. Ми випустили другого нападника, створили моменти, Мбокані міг забити. Але за ті моменти, які ми не реалізували, нас покарав суперник.

- Після вилучення Степаненка ви сподівалися, що команда може відігратися?

 - Ми на це сподівалися завжди, і граючи у рівних складах, і в більшості. До останньої хвилини зустрічі команда намагалися змінити рахунок на свою користь.

- За рахунок чого команда наприкінці зустрічі могла забити м'яч?

- Коли випустили другого нападника, почали трохи неправильно грати. Потрібно було доставляти м'яча до штрафного мацданчика через флангові передачі, а не за допомогою захисників. Заміни теж повністю себе не виправдали. Гонсалес справлявся зі своїми функціями, доставляв м'яча до штрафного майданчика. Бесєдін мав момент, але не реалізував. Шепелєв молодий хлопець, вийшов н заміну й трохи перехвилювався. Це лише перший матч сезону, наші головні ігри попереду.

- Динаміка гри вас влаштовувала?

- Не влаштував початок матчу та період часу після другого м'яча. Можливості були, команда старалася та продовжувала грати.

- Який позитив винесли з гри?

- Команда не зупинилася. Перша гра, присутнє хвилювання. Щось нам вдавалося, щось ні. На жаль, не вдалося уникнути помилок. Але в сезон ми вступаємо з оптимізмом.

- Були перед матчем коливання по стартовому складу?

- Склад хлопці знали ще за два дні до початку матчу. Ми його визначили по роботі на зборах. У нас є проблеми з крайніми захисниками, це показала й сьогоднішня гра. Тому ми і придбали Кендзьору. Проходили атаки «Шахтаря», були простріли з правого флангу, не працювала діагональна страховка Антунеша. Але сьогодні кращих футболістів у нас немає. Нам потрібно спокійно все подивитися та позбутися цих помилок.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ