Новини

  • 09 aug
  • 19:41
  • 4790 переглядів
друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Команда тренується з бажанням та в хорошому настрої»

Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич відповів на питання журналістів на відкритому тренуванні команди, що відбулося на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

- Мета сьогоднішнього відкритого тренування – показати, що у нас усе гаразд, хороший настрій у всіх. Бувають хороші матчі, бувають погані… Гадаю, глядачі сьогодні побачать, що команда в нормальному стані, тренується з бажанням та в хорошому гуморі.

- Коли ви ще грали, то «Динамо» часто зачинялося на базі й було мінімум контакту з уболівальниками. Судячи з усього, ви вважаєте по-іншому, й розглядаєте подібні відкриті тренування як спосіб наблизитися до вболівальників, чи не так?

- Думаю, це правильно, що ми проводимо подібні заходи. А те, що було раніше, – так минуло вже 15 років! Усе змінюється, в першу чергу самопідготовка футболістів, а також у них з’явилося набагато більше свободи.

- Чи можуть подібні тренування підвищити рівень відповідальності у футболістів, щоб у наступних матчах вони були більш результативними?

- Ви намагаєтеся постійно шукати негатив. Після трьох-чотирьох ігор у нашому виконанні все було добре, зараз програли у Берні, не виграли в Полтаві… Повірте, хлопці теж переживають. Якби не було гри, тоді було б важко. А так, не забили – ну що поробиш…

Давайте ще спробуємо задатися питанням: якщо є порушення правил, суддя має ставити пенальті? Так, ми не забили, й не знімаємо із себе відповідальності. Але нехай ті люди, хто судить, також не знімають із себе відповідальності. І телевізійні канали нехай показують усі моменти, які відбуваються на футбольному полі. Не лише тоді, коли не ставлять пенальті у ворота «Динамо», але й коли відмахується Тайсон, коли Гармаша збивають у штрафному майданчику…

- Не лише це тренування, але й найближчий матч, із «Зіркою», відбудеться з глядачами. Наскільки ця новина полегшує завдання в плані налаштування футболістів на гру?

- Ви всі бачили матч із «Чорноморцем», коли ми грали на стадіоні «Динамо» за порожніх трибун. Жодних емоцій не відчуваєш, ніби граєш товариську гру. Але це все ж таки чемпіонат… Чомусь увесь час київське лише «Динамо» намагаються покарати, незабаром дехто вже й на «Олімпійський» має намір переїхати… на мою думку, до всіх команд потрібно ставитися однаково. Якщо це все цілеспрямовано йде, то я не розумію, звідки таке ставлення до нашої команди.

- Окрім того, яку відстань доведеться подолати «Динамо» до Мадейри, що ще дізналися про майбутнього суперника по Лізі Європи?

- Побачив, що це доволі цікава команда. У складі португальці, бразильці, які добре працюють із м’ячем. Видно, що команда навчена, але при цьому індивідуальний клас наших футболістів усе ж вищий.

- Усі очікували побачити сьогодні на тренуванні Пиварича…

- Офіційного представлення сьогодні точно не буде. Він приєднається до нас уже в суботу, і з неділі готуватиметься до першого матчу раунду плей-оф Ліги Європи УЄФА проти «Марітіму».

- Як ви оціните його форму, враховуючи, що він не мав ігрової практики певний проміжок часу?

- Його форму я зможу оцінити лише тоді, коли він працюватиме разом із нами. А те, що він перебуває в хорошому стані, показали результати медичних тестів. Найголовніше, що не було виявлено жодних проблем, що завадили би йому підписати контракт із нашим клубом.

- До попереднього матчу не готувався Мбокані. Як він почувається зараз?

- Він працює в загальній групі, Дьємерсі повністю здоровий та готується до найближчого матчу.

- Які маєте інші кадрові проблеми?

- Маємо в обоймі 20 людей, усі живі-здорові.

- Серед цих 20-ти гравців – і гравець молодіжної команди Микола Шапаренко?

- І Шапаренко, і Миколенко. Хлопці вже не перший день тренуються разом із нами, й вони достатньо впевнено почуваються серед футболістів першої команди.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ