Новини

  • 11 лист
  • 20:00
  • 2498 переглядів
друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Було видно кураж у хлопців»

Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич відповів на запитання журналістів на прес-конференції після матчу з «Маріуполем» (4:0).

- Важко починали, трохи не розібралися в центрі поля, хто за кого має відповідати. Була небезпека біля наших воріт, але поступово перехопили ініціативу та, головне, узяли м’яч під контроль. Просили під час позиційних атак вскривати оборону через фланги, й перші два м’ячі саме так і забили. Після цих голів почали з’являтися вільні зони, було видно кураж у хлопців. Тим не менш, хотілося більше ефективності від них, а не імпровізації, яку вони демонстрували. Думаю, другий тайм сподобався всім, який команда особливо добре провела в атаці.

- На початку сезону був результат, але критикували гру, потім був період, коли не було результату. Зараз вам вдалося знайти оптимальне поєднання?

- На початку сезону завжди важко. Так, ми багато ігор виграли з мінімальним рахунком, потім не могли довго виграти. Але ми бачимо хлопців, хто в якому стані перебуває – причому, як фізичному, так і психологічному. Найголовніше – це впевненість, незалежно від того, 20 років тобі чи 30. Потрібно грати, ризикувати, можливо, помилятися… У кожній грі є такі періоди, коли потрібно терпіти, грати без м’яча. Але постійно потрібно підтримувати баланс. Зараз, напевно, журналісти про нас добре пишуть, але потрібно зважати на те, що грають молоді хлопці, й їх ще буде «штормити». Потрібно набратися терпіння та віри в них. Краще мене більше критикуйте, а їх узагалі не зачіпайте, оскільки вони дуже вразливі.

- На скільки відсотків команда виконала вашу установку на гру?

- Насамперед не склався початок. Ми планували грати агресивніше, але хлопцям не вистачило емоцій після матчу з «Ренном» посеред тижня. Але команда суперника змусила нас дістати емоції з себе та проявити характер. Ми почали краще рухатися, більше почав рухатися м’яч, більше стало грамотного футболу – як при грі з м'ячем, так і без нього. Тож, окрім початку гри, усе було на достатньо високому рівні.

- Зараз футболісти їдуть до збірних. Чи вдасться зберегти нинішній ігровий тонус після повернення футболістів до розташування команди?

- Зараз вони точно невчасно (посміхається). Зараз хлопці переключаться на виступи у складі збірних – у когось будуть вирішальні матчі, а хтось, як збірна України, матимуть фактично товариські спаринги. А це й інші емоції, й велика кількість молодих гравців, які викликаються тренерським штабом, аби перевірити їх у справі. Утім, ми давно вже працюємо в такому графіку, й, сподіваюся, що переключення з поєдинків за збірні на клубні справи пройде так само безболісно, як це було в жовтні.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ