Новини

  • 08 груд
  • 17:00
  • 1661 перегляд
друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Була відкрита гра, але наша майстерність виявилася вищою»

Вашій увазі прес-конференція наставника «Динамо» Олександра Хацкевича після виїзного матчу «Карпати» - «Динамо», у якому його підопічні перемогли з рахунком 0:4:

- Була хороша, відкрита гра з боку обох команд, з моментами біля воріт і господарів, і гостей. Але наша майстерність у завершальній стадії сьогодні була вищою. Другий тайм взагалі сподобався, адже ми строго зіграли у захисті. Так, пропустили одну контратаку – без помилок не буває, але головне, що дуже ефективно зіграли в атаці.

- Чи не багато дозволили сьогодні «Карпатам», які мали багато моментів, але не забивали?

- Напруга була лише після стандартних положень. І у першому таймі львів’яни на контратаках добре вибігали вперед. Зрозуміло, що були вільні зони, адже обидві команди старалися грати на атаку – це радує.

- Артем Бєсєдін грав і у минулому матчі, і сьогодні, як оціните його стан?

- Найголовніше – що він вже функціонально витримує темп гри. Зрозуміло, що нападник має забивати, і такі моменти, як у нього був на початку другого тайму, нападник зобов’язаний реалізовувати. Над цим потрібно працювати, і лише через роботу прийдуть і голи.

- Чи правда, що «Динамо» цікавить нападник Фран Соль?

- Ми намагаємося підсилити позицію нападника, працюємо над цим, а Фран Соль це буде чи хтось інший, буде видно. Селекційний відділ клубу займається цим питанням. Ми перебуваємо у стадії пошуку.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ