Новини

  • 13 aug
  • 20:58
  • 703 перегляда
друк

Олександр Іщенко: «Групи ДЮФШ «Динамо» працюють у штатному режимі з дотриманням карантинних норм»

З початку серпня вийшла з карантину і стала до роботи ДЮФШ «Динамо» ім. В. Лобановського.

Команди активно готуються до нового сезону, який, нагадаємо, цього року вперше пройде в новому форматі еліт-ліги. Офіційні матчі стартують 5-го вересня, а тим часом директор клубної школи Олександр Іщенко розповів, у якому режимі займаються вікові групи:

- У зв'язку з пандемією COVID-19 цього року школа почала готуватися до нового сезону раніше. У попередні роки це відбувалося 15-го серпня, а тепер за дозволом керівництва клубу - з 5-го. Але за умови, що всі діти повинні здати тести і мати довідки про негативний результат на COVID-19. Усі групи з U17 до U13 (хлопці 2004-2008 років народження) стали до тренувань.

Але в один із днів у двох гравців 2006-го року народження ввечері піднялася температура, вранці вони здали тести, один із яких дав позитивний результат, а другий виявився неоднозначним (два показника з трьох були позитивними, один - негативним). Керівництво школи та медична служба клубу на чолі з Андрієм Шморгуном прийняли рішення відправити всіх дітей на карантин. На щастя, на базі вони жили в окремому корпусі, тому ізолювати їх і відправити додому не склало труднощів. Тепер щодня в режимі онлайн моніторимо їхню температуру та інші показники здоров'я. Стан хлопців уже нормальний, хвороба пройшла майже безсимптомно. Але повторні тести будуть здані тільки через два тижні, і лише тоді ця команда зможе розпочати заняття, у разі негативних результатів.

Що стосується інших команд, вони працюють у штатному режимі з дотриманням усіх карантинних норм, яких вимагає Міністерство охорони здоров'я: дезінфекція рук, температурний режим під час ранкового медогляду і ввечері, переодягання на трибунах, перебування в роздягальні не більше чотирьох осіб одночасно і т.д. Словом, усі розпорядження виконуємо, підвищених заходів безпеки дотримуємося, немов за воєнного стану (посміхається).

Найближчої суботи вже заплановані поєдинки: команда хлопців 2004 року народження візьме участь у Кубку Мунтяна, 2007 року готується до турніру «Перша столиця» в Харкові. Організатори запевнили, що у них обстановка нормальна, усе під контролем. Уже замовлено великий автобус, де футболісти будуть сидіти по одному. У п'ятницю спаринг грають футболісти 2008-го року народження з метою перегляду кандидатів і визначення тих, хто зможе стати нашими потенційними новачками. До слова, цього року ми запросили дуже багато нових хлопців та сподіваємося на значне посилення в усіх командах.

Що стосується міжнародних турнірів, на жаль, поки що усе призупинено і «заморожено». Усі турніри, в яких ми брали участь раніше, не проводяться. Надалі усе залежатиме від розвитку епідеміологічної обстановки у нашій країні і світі.

Ну і, звичайно ж, готуємося до чемпіонату України, перший тур якого відбудеться 5-го вересня. Але вже зрозуміло, що команда футболістів 2006-го року народження, яка грає у парі з 2004-м, не зможе вчасно розпочати чемпіонат, адже після виходу із карантину у них буде мало часу, щоб підготуватися. Ми подали офіційне прохання до ДЮФЛ піти нам назустріч і перенести перший тур в Одесі, а почати грати з другого - 12-го вересня. Сподіваюся, рішення буде позитивним. Решта дві академічні групи проведуть свої матчі згідно з календарем.

Щодо молодших вікових груп, можу сказати, що всі діти також централізовано здали тести і, думаю, вже з понеділка всі групи почнуть працювати у плановому режимі. У нашому розпорядженні поля та майданчики на Нивках, третє поле на базі у Конча-Заспі і клубний манеж, тож вийде працювати у звичайному режимі і у повному обсязі.

Зазначу, що керівництво «Динамо» вжило усіх можливих заходів, щоб убезпечити дітей, оскільки турбота про їхнє здоров'я – першочергове завдання. Клуб пішов на великі витрати, щоб централізовано зробити ПЛР-тести, будемо сподіватися, що ми із найменшими втратами вийдемо із ситуації, що склалася.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ