Новини

  • 29 жовт
  • 18:00
  • 597 переглядів
друк

Олександр ІЩЕНКО: «Динамівців не потрібно налаштовувати»

Керівник ДЮФШ «Динамо» імені Валерія Лобановського поділився своїми очікуваннями від майбутньої гри «біло-синіх» проти донецького «Шахтаря» у Кубку України.

- Матчі між «Динамо» та «Шахтарем» прикрашають чемпіонат та Кубок України. Очікую яскраву гру команд та перемогу динамівців!

- Завдяки чому «Динамо» може перемогти?

- У попередніх матчах між собою команди не мали явної переваги одна над одною. «Динамо» знає, як зробити так, щоб «Шахтар» не грав першим номером. Динамівців не потрібно налаштовувати на цей матч. Якщо хлопці зіграють дисципліновано та не будуть залежати від арбітрів, то буде все гаразд.

- «Динамо» вже знайшло свою гру?

- Ми бачимо зміни в команді. Тренерські настанови стають більш відчутними. Хотілося би отримувати результати вже зараз, але не все так просто. І період нелегкий — нещодавно були матчі збірної, а зараз чемпіонат України, Кубок, Ліга Європи. Усе це позначається на підготовці команди. Але помітно, що команда хоче грати так, як вимагає тренерський штаб. Не все вдається, але бажання має принести свої результати.

- Як виглядає Попов у першій команді?

- Для центрального захисника важлива надійність. Ще трохи є нервозності в діях. У матчі з «Копенгагеном» це було помітно. Тому хлопця потрібно підтримати зараз, як ніколи.

- На матчі «Динамо» ходить найбільша кількість глядачів. Вони чекають результату…

- Потрібно дати час. Думаю, у листопаді вже багато чого буде видно. Є велика ймовірність, що гра команди буде змінюватися на краще. Зокрема, уже зараз ми бачимо, наскільки зросла швидкість, особливо в другому таймі.

КВИТКИ НА МАТЧ

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ