Новини

  • 21 aug
  • 19:31
  • 2085 переглядів
друк

Олександр ГОНЧАРОВ: «Трохи не вистачило функціональної підготовки, але в цілому, хлопці проявили себе непогано»

Наставник другої динамівської команди U-14 Олександр Гончаров прокоментував фінальну гру проти «Шахтаря» та виступ своїх підопічних у турнірі «Перша столиця»:

- Нашим основним завданням було подивитися наших хлопців у матчах з хорошими командами, щоб згодом когось рекомендувати до першого складу. А також відпрацювати техніко-тактичні взаємодії в рамках підготовки до чемпіонату України.

- Чи ви задоволені тим, як хлопці проявили себе, чи всі впоралися з вимогами?

- На жаль, у першій грі у нас випало кілька основних футболістів, які отримали травми, тому довелося міняти деякі схеми, пробувати хлопців на незручних для них позиціях. В процесі вони адаптувалися до цих умов і, в цілому, молодці, проявили себе непогано. Звичайно, можливо трохи не вистачило фізичної підготовки, оскільки в фіналі вони грали вже на тлі втоми. В цілому ж, самим турніром і рівнем організації змагань я залишився дуже задоволений.

- Як оціните рівень суперників, з якими вам доводилося зустрічатися на груповому етапі?

- На цьому турнірі традиційно збираються академічні групи U-14 топових клубів України. Всі наші суперники в групі були сильними, і фінал з «Шахтарем» вийшов цікавим. Звичайно, різниця в антропометрії хлопців позначалася, потрібно визнати, що фізично суперник нас перебігав і перевершував в плані потужності. Але нічого, думаю, наш перший склад в першості України поверне їм боржок (посміхається).

- За п'ять днів ваша команда провела чотири матчі, як хлопці впоралися з навантаженням?

- Частина впоралася, по іншим було видно, що вони не готові. В процесі роботи будемо підтягувати всі ці недоліки.

- Яке майбутнє у цих хлопців? Чи хтось із другої команди потрапить до академічної групи U-14?

- Буде формуватися одна команда U-14. Керівництво і старші тренери відберуть найкращих гравців, а інших продовжимо готувати, щоб вони протягом найближчих півроку-року могли конкурувати з першим складом, а там, щоб хлопці розуміли, що їм в спину дихають гравці, які можуть їх витіснити, і також продуктивно працювали.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ