Новини

  • 11 трав
  • 20:34
  • 1831 перегляд
друк

Олександр АНДРІЄВСЬКИЙ: «Навіть сам Сілас сказав, що порушення правил не було»

Півзахисник «Динамо» Олександр Андрієвський прокоментував домашній матч із «Зорею» і штрафний удар, після якого луганці зрівняли рахунок:

- З огляду на ті моменти, які в нас були, ми повинні були забивати більше. А так отримали сумнівний штрафний на останніх хвилинах. Крім того, в одному з моментів рукою явно зіграв Євген Чеберко - це пенальті. Що тут скажеш... На нашу користь такі моменти не свистять. Таке суддівство вирішує результат матчів, це неприємно.

- Ви не порушували правила в моменті, коли був призначений штрафний, із якого «Зоря» зрівняла рахунок?

- Я вам більше скажу: Сілас сам зізнався, що там порушення не було. Звичайно, він не сказав про це судді, оскільки знав, що сам буде бити, а після матчу підійшов до нас і зізнався, що фолу не було.

- Хороші моменти були у Русина, Циганкова, інших футболістів. Не пощастило чи здорово зіграв воротар «Зорі» Микита Шевченко?

- Думаю, і те, і інше, по гарячих слідах мені складно сказати.

- Останнім часом Олександр Хацкевич довіряє вам усе частіше. Як можете оцінити власну форму?

- Звичайно, легше, коли граєш, але насамперед потрібно показувати результат і те, що заслуговуєш грати у стартовому складі. Звичайно, я дуже радий, що зараз граю.

- «Динамо» остаточно втратило шанси на чемпіонство, за що тепер будете грати?

- У нас у кожній грі стоїть завдання перемагати, ми повинні виходити на поле і грати за емблему на футболці, для наших уболівальників. Мотивація завжди залишається на високому рівні, коли ти граєш за такий великий клуб, як «Динамо» Київ, я б сказав, вона позамежна. Потрібно перемагати в кожному матчі, незалежно від турнірного становища або шансів на чемпіонство.

- Чи порадувало вас те, що в робочий день на матч прийшло 18 тисяч уболівальників?

- Так, було дуже приємно побачити стільки людей на трибунах, але для того, щоб вони і далі приходили на стадіон, потрібно показувати хороший результат.

- Останнім часом багато футболістів не грає через травми - Соль, Бєсєдін, Дуелунд, тепер ще Буяльський і Кадар...

- Що я можу сказати... Я не знаю, чому так відбувається.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ