Новини

  • 11 вер
  • 20:36
  • 1795 переглядів
друк

Олег ГУСЄВ: «У молодіжній команді у мене поки що ознайомча функція»

Екс-півзахисник «Динамо» Олег Гусєв нещодавно увійшов до тренерського штабу молодіжної команди клубу.

В інтерв’ю клубним ЗМІ він розповів про свої враження від початку роботи на новій посаді та про свою тренерську ліцензію:

- Якщо я обрав цю професію, маю «вбити» в собі гравця. Не знаю, вийшло це чи ні, але я стараюся, освоююся, намагаюся перейняти досвід нашого тренерського штабу, навчаюся та розумію, що попереду багато роботи.

- Чи ви вже отримали тренерську ліцензію?

- У листопаді складатиму іспити на ліцензію категорії А, і якщо все пройде успішно, цей тренерський диплом дасть мені право офіційно працювати помічником тренера або головним тренером команди Прем’єр-ліги. Із часом можна буде подумати і про отримання диплому категорії PRO.

- Хто ще із відомих футболістів займається у вашій групі?

- Вона у нас досить велика – 20 осіб, і всі одногрупники - відомі гравці, які виступали у вищій лізі, зокрема, Едмар, Сергій Кравченко, Марко Девич, багато хлопців грали у збірній.

- Яка специфіка навчання на цих курсах? Чи отримуєте домашнє завдання?

- У футболі я багато чого знаю на практиці, але теорія також необхідна. Маємо здати чотири сесії, плюс проходимо стажування у дитячо-юнацькій футбольній школі, а потім – у професійному клубі. Та я й так уже цим займаюся, тому, сподіваюся, мені буде легше. Домашні завдання також є: заповнюємо журнали, тощо. Це також потрібно вміти робити.

- З якими очікуваннями ви розпочинаєте свою роботу в тренерському штабі молодіжної команди «Динамо»?

- Амбіції, як у гравця – завжди перемагати. Буду намагатися донести до хлопців, що в цьому клубі навіть у молодіжній команді про жоден інший результат, окрім перемоги, не може бути й мови. Уже роблю це, у нас було пару невдалих ігор, на щастя, минулий матч виграли, тож будемо рухатися далі.

- Які завдання перед вами ставить старший тренер молодіжної команди «Динамо» Юрій Мороз?

- У мене поки що ознайомча функція, чим можу, допомагаю. Я лише нещодавно завершив ігрову кар’єру, мені потрібно багато чому навчитися.

- У команді вас називають по імені та по-батькові?

- Так. Анатолійовичем мене називали ще коли я грав, а тепер – й поготів, тим паче, що у нас у команді всі молоді гравці.

- Чи берете участь в ігрових вправах під час тренувань?

- Коли дубль займається окремо від першої команди і є така необхідність, наприклад, під час якоїсь вправи не вистачає гравця, звісно, я займаю його місце. Екіпіруюсь відповідно – завжди на тренування взуваю бутси.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ