Новини

  • 05 лют
  • 10:30
  • 1991 перегляд
друк

Олег ГУСЄВ: «Основне завдання - функціональна підготовка»

Помічник старшого тренера «Динамо» U-21 Олег Гусєв розповів про завдання «дубля» на зборі в Туреччині і про свій новий, тренерський, досвід.

- Які завдання стоять перед командою на найближчі два тижні в Туреччині і що тренерський штаб хоче донести футболістам?

- Насамперед - функціональна підготовка. Частину роботи ми виконали в Києві, попереду - три контрольні гри. Погода поки сприяє продуктивній роботі, футболісти з посмішкою сприймають і виконують завдання. За наданий час повинні добре підготуватися до весняної частини чемпіонату.

- Так вийшло, що в команді U-21 багато футболістів, які, за віком, ще можуть грати навіть за U-17. Водночас є й група старших хлопців. Як працюється за таких умов і як привести їх до спільного знаменника?

- Хлопцям це корисно. Після збору приїдуть в Академію, розкажуть, як це, до чого прагнути і готуватися. Старші хлопці прийняли добре. Усі завдання виконуються, жодних проблем немає.

- Загалом який потенціал у групи футболістів 2002 року народження?

- Усе залежить від них, потенціал є в усіх. Раз вони займаються в Академії «Динамо», то це означає, що їх не просто так відібрали. Повторюся, усе залежатиме лише від самих гравців, їхнього бажання і роботи. Усе в їхніх руках і ногах.

- Як почуваєтеся в ролі тренера? Чому вчите дітей і чому вчитеся самі?

- По різному. Самому дуже цікаво, багато нового. Але і сам намагаюся поділитися досвідом, який отримав за футбольну кар'єру. Тренерський досвід, зрозуміло, - це зовсім інше. Тут уже я більше намагаюся отримати інформацію і знання від старших тренерів. Хлопцям, як я вже сказав, намагаюся підказувати, намагаюся навчати.

- Які завдання стоять перед командою в контрольних матчах? Наприклад, у складі «Руху» з Винників - дорослі футболісти, яким, фактично, належить грати проти дітей...

- Завдання - добре підготуватися і напрацювати функціонал, зв'язки. Але і програти, погодьтеся, не хочеться. У кожному матчі буде ставитися завдання перемогти, і я сподіваюся, що так і буде.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ