• 14 вер 2019
  • 09:50

Олег ГУСЄВ: «Важливо відчути смак перемоги»

Екс-гравець «Динамо» та збірної України, а нині помічник тренера команди U21 Олег Гусєв поділився очікуваннями від гри з «Десною» та оцінив шанси динамівців у груповому етапі Ліги Європи.

- Очікую перемогу «Динамо». Сподіваюся на те, що динамівці вийдуть із психологічної ями, спричиненої втратою очок в останніх матчах, та почнуть показувати свою гру.

- Чи допоможуть матчі збірних привести до тями гравців після серії невдалих поєдинків?

- Навпаки. Під час матчів збірної в «Динамо» тренувалося вісім людей, це не дуже добре. Гравцям потрібно більше часу проводити разом, працювати всією командою. Зараз це завдання стоїть перед футболістами. У ситуації, що склалася, потрібно бути більш сконцентрованими на виступах «Динамо».

- Чому все ж таки команді не вдавалося виграти в останніх матчах?

- Уся справа в психології. Не поділяю критики експертів. Потрібно дати час Олексію Михайличенку та всьому тренерському штабу. Зараз важливо обіграти «Десну», відчути смак перемоги. Тоді й упевненість у силах повернеться. Упевнений, що у «Динамо» все буде добре.

- Кому віддали би перевагу в нападі «Динамо»? Кого побачимо в матчі з «Десною»?

- Не можу сказати точно, оскільки останнім часом в іграх ми бачили лише Жерсона Родрігеса. Кожен із нападників має свої сильні якості. А хто з них більше готовий до матчів, помітніше тренерському штабу.

- Уже наступного тижня «Динамо» стартуватиме у груповому турнірі Ліги Європи. Як оціните шанси нашої команди в єврокубку?

- Маємо виходити з першого місця. Суперники прохідні. Можна спокійно їх перемагати. У «Динамо» дуже високі шанси на вихід до наступного етапу турніру.

КВИТКИ НА МАТЧ «ДИНАМО» – «ДЕСНА»