Новини

  • 15 жовт
  • 22:00
  • 2102 перегляда
друк

Олег ДУЛУБ: «Дуже хороший перший тайм у нашому виконанні»

«Чорноморець» – «Динамо» – 2:1. Післяматчева прес-конференція головного тренера «Чорноморця» Олега Дулуба.

- Доволі цікава гра. Дуже хороший перший тайм у нашому виконанні. Певних моментів я навіть не очікував від своїх гравців, оскільки в нас були інтенсивні тренування, й я побоювався, що їм не вистачить свіжості. Забивши два м’ячі, ми віддали територію, почали оборонятися компактно, але пропустили після флангової атаки. Дуже радий цій перемозі, це заслуга всього тренерського штабу – як нового, так і старого. І, звичайно ж, футболістів, без них не було б цієї перемоги.

- Похід на боулінг виявився фартовим?

- Його метою було зняти психологічну напругу перед цим матчем. Тепер я хотів би піти з хлопцями до в’язниці. Кажу це щиро – щоб показати їм, що є не лише футбол, а й інше життя. Тоді футболісти починають цінувати те, що в них є. І сума в контрактах тут уже не має жодного значення.

- На якому місці в таблиці ви хотіли би завершити 2017 рік?

- На першому з перевагою над переслідувачами (посміхається). Зараз я знаю, що наступний матч зі «Сталлю», а що далі – намагаюся навіть не замислюватися.

- Чи було у вашій кар'єрі таке, що ви посідали останнє місце й вигравали у команди, що перебуває серед лідерів?

- Коли я приймав «Крумкачі», команда посідала третє місце знизу в першій лізі чемпіонату Білорусі. За підсумками сезону ми вийшли до вищої ліги, і в травні, на початку нового сезону, спочатку на виїзді перемогли солігорський «Шахтар», а потім на власному стадіоні розгромили мінське «Динамо».

- Очевидно, що після матчів збірних фаворити перебувають у незавидному положенні, оскільки багато гравців роз’їжджаються по своїх національних командах. Ви планували зробити ставку на стартовий відрізок, або вже по ходу матчу зрозуміли, що «Динамо» незібране, й вирішили активно пресингувати по всьому периметру поля?

- Я не думаю, що «Динамо» було незібраним. Просто ми зіграли, напевно, найкращий перший тайм з усіх п’яти матчів, які я працюю з командою. До перерви футболісти повністю виконали ту установку, про яку ми домовлялися з ними. Плюс вони додали високі швидкості, й як вони виходили в атаку – це просто фантастика. Потрібно ще розібратися, за рахунок чого це відбувалося – можливо, лимонаду якогось напилися перед грою…

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ