Новини

  • 05 бер
  • 20:00
  • 551 перегляд
друк

Новини з лазарета перед матчем із «Минаєм»

Через день після 120-хвилинного кубкового поєдинку з "Колосом" на "Олімпійському" про ситуацію в лазареті розповів головний лікар "Динамо" Андрій Шморгун.

Нагадаємо, на 25-й хвилині зустрічі гру не зміг продовжувати Віктор Циганков. Крім того, невелике ушкодження отримав Віталій Буяльський.

- У Віталія Буяльського забій гомілкостопу. Ми надали йому кілька днів відпочинку. Гадаю, найближчим часом він відновиться і буде готовий уже до найближчої гри.

Віктору Циганкову зробили МРТ, яка показала, що м'яз, у якому він відчув дискомфорт, залишився без структурних змін. Ми розцінюємо це як спазм, який стався під час гри. Структура м'язу не порушена. Жодних зіткнень не було, Віктор відчув дискомфорт під час прискорення. Сьогодні він виконував бігову роботу. Рішення про участь Віктора у грі з "Минаєм" прийматиме головний тренер.

Також контрольний знімок МРТ зробили Денису Попову, який продовжує відновлюватися. Минуло два тижні після пошкодження литкового м'яза. Динаміка хороша, але Денису знадобиться ще тиждень на відновлення.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ