Новини

  • 22 лип
  • 08:13
  • 1361 перегляд
друк

Микола МОРОЗЮК: «Якби Бєсєдін не пішов у пресинг, Пятов би не помилився»

Захисник «біло-синіх» прокоментував перемогу над «Шахтарем» у поєдинку за Суперкубок України.

- Матчі за Суперкубок ніколи легко не даються. Це була перша гра сезону, було важкувато. У кінці матчу було видно, що ми ще не готові на сто відсотків у фізичному плані, але це нормально. Було важко, але головне – те, що ми перемогли. Вітаю всіх з перемогою.

- Що сьогодні переважило – тренерська думка, виконавська майстерність чи фарт?

- В принципі, все в комплексі – і тренерська думка, і бажання гравців. Нам багато чого вдавалося з того, що від нас хотів сьогодні побачити головний тренер. Дещо не вдавалося, є над чим працювати. Ми створили достатньо моментів – це вже радує. Але виконання було не найкраще. Це футбол – в деяких епізодах пощастило нам, в інших – супернику. Помилки були, але ми зіграли на нуль, це вже про щось говорить. У футболі не буває без везіння, це нормально.

- Сьогодні у «Динамо» було більше гри без м’яча. Як дається цей компонент?

- Думаю, це не перша гра, коли ми менше володіємо м’ячем. У «Шахтаря» такий стиль – більше контролювати м’яч. У нас була відповідна установка на цю гру, і в цілому нам все давалося непогано.

- Чи комфортно тобі грати на лівому фланзі?

- Звісно, не зовсім комфортно, так як на цій позиції треба краще грати лівою ногою. Є певний дискомфорт, але це не така вже й велика проблема. Головне – приносити користь команді і мати довіру від головного тренера.

- Гол став наслідком високого пресингу, а не тільки помилки Пятова?

- Думаю, якби Бєсєдін не пішов у пресинг, Пятов би не помилився. У такій ситуації будь-який гравець може помилитися. Головне – чекати цього, бути до цього готовими і працювати над цим. Це один із моментів, який хотів від нас бачити у цій грі головний тренер.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ