Новини

  • 20 aug
  • 12:24
  • 4548 переглядів
друк

New Balance та ФК Динамо Київ представляють комплект домашньої форми сезону 2020/2021: Нова смуга ФК Динамо Київ

Від 2018 року компанія New Balance є офіційним спортивним партнером ФК Динамо Київ, щосезону представляючи новий ексклюзивний дизайн ігрової форми клубу.

20.08.2020 ФК Динамо Київ та New Balance з гордістю представляють комплект ігрової форми сезону 2020/2021.

У житті кожного бувають успішні смуги та не дуже, і футбольний клуб – не виняток. Проте найважливіше – це рухатись до нових перемог та звершень, особливо якщо поруч віддані вболівальники, що завжди підтримують свою команду.

Ігрова форма сезону 2020/2021 втілює найкращі досягнення спортивних технологій – тканина NB DRY, що швидко відводить вологу від тіла та швидко висихає, дихаюче плетення на спині для кращого теплообміну, а сама футболка має покращену аеродинаміку та не заважає рухам під час матчу. Технологіям New Balance також довіряють такі відомі клуби, як Порту, Атлетік Більбао, Селтік, Лілль.

Домашня форма – синьо-блакитні смуги на білому, виїзна – блакитні смуги на синьому, і цього року New Balance вперше представить третій комплект ігрової форми Динамо.

Малюнок на формі в традиційних для Динамо Київ біло-синіх кольорах нагадує хвилі могутнього Дніпра та символізує нову смугу в історії клубу.

Емблема клубу, що розташована біля серця, має особливість, яка відкривається лише тому, хто одягне футболку – девіз «Київ – це ми» на звороті, що символізує єдність команди, уболівальників і рідного міста. Єдність, що робить нас сильніше.

 

Це – наша нова смуга. Це – наші традиції. Це – наша команда.

Це – наше місто. Київ – це ми!

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ