Новини

  • 25 груд
  • 10:00
  • 880 переглядів
друк

Назарій Русин: «Відновлення йде добре, тепер мене мотивує син!»

У листопаді нападник київського “Динамо” Назарій Русин переніс оперативне втручання після перелому ключиці. У коментарі клубному сайту форвард розповів про своє самопочуття та процес реабілітації.

- З моменту операції пройшов уже місяць. Позавчора я робив контрольний рентген, який показав, що процес загоєння йде добре, але кістки ще не зрослися повністю. 

- Чи складне відновлення після такої травми? Де проходиш реабілітацію і як наразі виглядають твої тренування? 

- Можу сказати, що це неприємна травма. Адже зовсім не можна навантажувати верхній плечовий пояс. Відновлення я проходжу в себе вдома, роблю тільки вправи на ноги, які дає мені динамівський тренер-реабілітолог. Окрім ніг, качаю прес - і все, більше нічого робити не дозволяється. Приділяю тренуванням півтори години на день, а з процедур роблю лише холод.

- Які терміни реабілітації зараз називають лікарі?

- Як і раніше - три місяці. 19 лютого планую розпочати тренування в загальній групі.

- У листопаді ти став батьком, з чим ми тебе щиро вітаємо! Можна сказати, що народження сина “підсолодило” травму? 

- Дякую! Так, це правда. Тепер син мене дуже мотивує! І це дійсно круто, що я, хоч і внаслідок травми, маю можливість більше часу побути зі своєю сім’єю. Різдвяні та новорічні свята також планую провести вдома у родинному колі. Але вже дуже скучив за футболом і прагну якнайшвидше відновитися та повернутися в стрій.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ