• 13 лист
  • 20:14
  • 595 переглядів
друк

Назар ВОЛОШИН відзначився голом та асистом за збірну України U17 у відборі до Євро-2020

Кваліфікаційний раунд Євро-2020 (U17) юнацька збірна України відкривала поєдинком проти однолітків із Грузії.

Перший тайм завершився без голів. Долю поєдинку було вирішено у другій половині гри. У дебюті другого тайму грузини побігли забивати, проте отримали м’яч у свої ворота. На 51-й хвилині Олег Очеретько пробив у каркас воріт, і тут же динамівець Назар Волошин вразив ціль - 0:1. Наприкінці тайму українці подвоїли свою перевагу, і знову комбінацію завершували Волошин з Очеретьком. Перший виступив у ролі асистента, а другий - автора голу – 0:2.

Загалом у матчі взяли участь четверо представників «Динамо»: захисник Максим Дячук, півзахисник Олександр Яцик, нападники Назар Волошин та Кирило Попов.

Свій наступний матч кваліфікаційного раунду до чемпіонату Європи-2020 підопічні Олександра Петракова проведуть 16-го листопада проти Албанії, початок о 17.00.