Новини

  • 31 трав
  • 16:28
  • 13476 переглядів
друк

На стадіоні «Динамо» проводиться капітальний ремонт

На одному з найбільш знакових місць в Києві, рідному для всіх столичних шанувальників футболу стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського проводиться капітальний ремонт.

Детальну інформацію про обсяг запланованих робіт та терміни їх виконання надав директор стадіону Юрій Піхтовников.

- Одразу відзначу, потреба проведення капітального ремонту виникла з двох причин. Необхідно через вік та технічний стан оновити зовнішній вигляд і «нутрощі» арени, ще один важливий фактор - проведення на нашому стадіоні в травні наступного року фіналу жіночої Ліги чемпіонів. Президент ФК «Динамо» (Київ) Ігор Суркіс затвердив обсяги та порядок проведення робіт. Плануємо замінити всі сидіння на стадіоні, крім тих, які в центральному секторі з відкидними спинками. Таких 1500 штук, вони знаходяться в дуже хорошому стані і міняти їх немає сенсу. Решта 15300 підлягають заміні. Ремонтуємо сходинки, які знаходяться під сидіннями, металеві каркаси, на яких встановлюються сидіння, всі сходи в чаші стадіону, підпірні стінки. Все це потім буде заново пофарбовано і набуде приємного вигляду. Місткість стадіону при цьому залишиться незмінною - 16800 глядачів.

- В якій кольоровій гамі будуть оновлені трибуни?

- Вона залишиться колишньою - блакитна та біла. Незмінними залишаться і написи на віражах «1927» та «Київ». Окрім цього замінимо доріжки по периметру футбольного поля. Гумове покриття закуплено в Італії, виробник той самий, що і нинішнього покриття, але якість на порядок вища. Його товщина 6 міліметрів, воно більш зносостійке, і виконане у двох кольорах - темно-синьому і блакитному. Все це помітно освіжить зовнішній вигляд стадіону, додасть йому яскравих фарб.- Нові глядацькі сидіння будуть комфортніше нинішніх?

- Вони високої якості і задовольнять найвищим вимогам. Зазначу, що самі сидіння виготовляються в Харкові. Що будемо робити зі старими? Ті, які добре збереглися, встановимо на тенісних кортах і на трибунах полів в Конча-Заспа. Решта будуть відправлені на переробку.

Ще будемо ремонтувати футбольний газон. Частину пересіємо, а 500 квадратних метрів покриття замінимо. Новий газон буде задовольняти найвищим вимогам УЄФА.

- Що підлягає ремонту за межами ядра стадіону?

- Доріжки, по яких глядачі проходять на трибуни, громадські туалети. А почали з освітлювальних опор. Їх планове обстеження проводиться кожні три роки, а зараз нами замовлені у інституту сталевих конструкцій імені Шимановського рекомендації щодо поліпшення їх якості та стану. Працюють близько 20 осіб, за підсумками укладення яких буде визначено підрядника для виконання необхідних робіт. На рівень освітленості це не вплине, потужність залишиться колишньою - 1400 люкс. Але вплине на безпеку, адже під опорами заввишки 60 метрів знаходяться тисячі людей. Відремонтуємо колонаду, на ній пішла невелика тріщина та осад. Проведемо косметичний ремонт офісної будівлі клубу.

- Які терміни виконання всіх заявлених робіт?

- Перший етап, пов'язаний з освітлювальними вишками, ми почали наприкінці квітня. Зараз, по закінченню футбольного сезону, приступили до трибун. Ці роботи виконує компанія «Солстрой», одна з найбільших у Києві. Ми плануємо встигнути до початку нового футбольного сезону, тобто до 15 липня. Повністю ж реконструкція буде завершена до 1 серпня. На новий сезон підписаний договір про наміри з «Олімпіком» про проведення домашніх матчів цим клубом на нашому стадіоні.- Стадіон «Динамо» в оновленому вигляді буде задовольняти вимогам УЄФА для проведення фіналу жіночої Ліги чемпіонів?

- Так, буде. Ще один комплекс робіт проведемо на початку наступного року. Це ремонт роздягалень та підтрибунних приміщень. Також безпосередньо на фінальний матч, згідно з вимогами УЄФА, над центральною трибуною на 500 глядачів буде встановлено тимчасове накриття. Але найголовніший фронт робіт буде проведено в найближчі півтора місяці, до початку нового футбольного сезону.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ