Новини

  • 13 жовт
  • 16:55
  • 465 переглядів
друк

На стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського відбудеться фінал Кубка Героїв АТО

На НТБ "Динамо" (Київ) у Кончі-Заспі визначилися найкращі команди сектору безпеки ветеранів АТО/ООС у боротьбі за Кубок Героїв АТО.

За підсумками чвертьфінальних та півфінальних поєдинках, які відбулися в манежі клубної динамівської бази, стали відомі фіналісти змагань.

Ними стали ФК "ДонОВК" Маріуполь (переможець дивізіону "Схід" 2020) та ФК "Ягуар" НГУ м.Калинівка Вінницька область (переможець дивізіону "Центр" 2020).

Всеукраїнська футбольна Ліга учасників АТО – це не просто футбольні змагання, а наймасштабніша в Україні програма психологічної та фізкультурно-спортивної реабілітації учасників бойових дій, яка проходить із 2015 року.

Учасники розповідають, що основна їхня мотивація – не перемога. Це вже стало своєрідною традицією, форматом згуртування ветеранів, залучення їх до футбольних змагань, промоцією цього виду спорту і здорового способу життя, вшануванням героїв АТО та вдосконалення військово-патріотичного виховання дітей та молоді.

Фінальний поєдинок за головний трофей чемпіонату відбудеться на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського до Дня Захисника України 14 жовтня. Початок о 14.00.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ