Новини

  • 18 квіт
  • 15:30
  • 3043 перегляда
друк

На 2+2 прем'єра документального фільму про Олександра Шовковського

У п'ятницю, 21 квітня, 2+2 покаже документальний фільм власного виробництва "Шовковський. Завжди перший" про легендарного українського голкіпера Олександра Шовковського.

У новому документальному проекті 2+2 глядачі зможуть із перших вуст почути розповідь про головні віхі спортивної кар'єри людини, яка понад два десятиліття була головним рубежем захисту воріт української збірної та столичного Динамо. У відвертих розмовах із журналістами спортивної редакції 2+2 Олександр Шовковський уперше розповість, коли ледь не пішов із Динамо, як тодішня влада впливала на футбол, чому помилився у грі зі Словенією, як пережив цей момент, хто привів його у футбол.

Більше ніж двадцятирічна кар'єра видатного голкіпера  – це історія становлення українського футболу. За цей час Шовковський постійно був у центрі головних подій: повернення Валерія Лобановського, успіх Динамо в Лізі чемпіонів, перемога над Росією зі збірною України, жахлива невдача у плей-оф зі Словенією у 1999-му, тріумф на чемпіонаті світу 2006-го. Першому номеру Динамо, капітану київської команди фанати присвятили кричалку: "Завжди перший – Саша Шовковський!". Утім, "СаШо" неодноразово за свою кар'єру встиг відчути, наскільки близька відстань від любові до ненависті вболівальників. Після одного з матчів його почали засвистувати не лише вболівальники суперників, але й київська публіка. "Якби я слухав думку вболівальників, то мені довелося би закінчити кар'єру в 1999 році", – зізнався Олександр Шовковський в ексклюзивному інтерв'ю журналістам 2+2.

"Коли виникла ідея зробити фільм про Шовковського, я не міг цього не підтримати. Ця постать у вітчизняному футболі варта великої пошани та уваги", – наголосив Керівник управління спортивних проектів Степан Щербачов.

Фільм "Шовковський. Завжди перший" – не лише розповідь про  шлях футболіста, а й розмова про філософію лідера. "В основу фільму лягли дві зустрічі з Олександром. Перша відбулася, коли він ще грав за "Динамо", друга – після рішення завершити кар'єру. За настроєм, це – дві абсолютно різні розмови та два різних Шовковських. Уперше Олександр поділився своєю правдою про життя, вперше так відверто розповів про свій спортивний шлях. Сподіваємося, що глядачі відчують цю щирість", – розповів про роботу над фільмом один із його співавторів, спортивний журналіст 2+2 Роман Бебех.

Прем'єра документального фільму "Шовковський. Завжди перший" відбудеться на каналі 2+2 у п'ятницю, 21 квітня, о 21:55.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ