Новини

  • 31 жовт
  • 17:41
  • 930 переглядів
друк

Потужний матч від капітана

Центральний півзахисник "Динамо" Сергій Сидорчук видав сильний і ефективний поєдинок проти "Шахтаря" в 1/8 фіналу Кубка України.

У центральній зоні все було під контролем і в порядку. Значною мірою це заслуга капітана команди, який був продуктивний і вів за собою партнерів. Справа не тільки в забитому м'ячі, але і у якості виконаної ним роботи.

Сергій Сидорчук показав сильний і ефективний рівень роботи на полі, що підтверджують підсумкові статистичні цифри.

У капітана сильні показники по ТТД (більше всіх в команді), невеликий відсоток браку (16%), більше за всіх передач у команді (у тому числі вперед), високий відсоток виграних єдиноборств (63%), жодної помилки в обведеннях, більше всіх спроб відбору (при 60% вдалих дій), відмінні показники по підборах м'яча (найбільше серед півзахисників, вінгерів та форвардів).

Забитий м'яч - це винагорода для Сергія за його якісний і надійний футбол. Сидорчук забив свій перший м'яч у кар'єрі за "Динамо" в Кубку України і цей гол буде в пам'яті уболівальників ще довгі роки.

Додайте до цього те, що не можна виміряти в цифровому значенні (емоції, пристрасть, самовіддачу) і отримаємо відмінний матч від капітана, який привів команду до надважливої перемоги над принциповим суперником.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ