Новини

  • 02 лип
  • 21:23
  • 285 переглядів
друк

Мохаммед Кадірі: «Нам вкрай потрібна перемога у найближчому матчі»

Універсал «біло-синіх» розповів про настрій на майбутні матчі з «Шахтарем» у чемпіонаті та «Ворсклою» у фіналі Кубка України.

- Ми дуже ретельно та старанно тренуємося, усі дуже серйозно налаштовані на майбутні матчі. Кожен зараз викладається на тренуваннях на максимумі, оскільки попередній матч ми провели невдало. Тепер ми працюємо над виправленням допущених помилок, аби не допускати їх у майбутніх важливих матчах – з «Шахтарем» у чемпіонаті та у фіналі Кубка України.

- У чому полягали помилки у грі в Чернігові?

- Не хотілося би їх обговорювати. В принципі, всі бачили, що відбувалося на полі в матчі з «Десною» і зараз всі гравці розуміють, в чому полягали наші помилки. Ми попрацювали над усуненням цих недоліків і, впевнений, наступний матч ми проведемо на хорошому рівні.

- Ти комфортно себе почуваєш, граючи на позиції центрального захисника?

- Так, адже я вже не перший раз грав на цій позиції, і не другий. Я грав на цій позиції у всіх попередніх клубах, тому маю хороший досвід. Не відчуваю жодного дискомфорту, граючи у захисті.

- Зараз у «Динамо» кожну гру змінюється склад у захисній лінії у зв'язку з травмами і дискваліфікаціями. Чи швидко звикаєш до нових зв'язків на полі?

- Звичайно, іноді непросто відразу пристосуватися, коли склад увесь час змінюється. Це стосується не тільки захисту, але навіть і середньої лінії. Але у нас немає іншого вибору. Зараз у команді є і травмовані, і дискваліфіковані. Тепер кожен повинен показати на полі свій максимум, тому що нам дуже потрібна перемога в найближчому матчі, так само як і в матчі за Кубок України.

- Що скажеш про форму «Шахтаря», з яким вам доведеться зустрітися вже цієї суботи?

- Якщо чесно, я не сильно слідкую за грою «Шахтаря». Більше сконцентрований на нашій грі, на тому, аби грати у свій футбол, оскільки нам дуже потрібна перемога. Можливо, для «Шахтаря» цей матч уже буде не таким важливим, враховуючи, що вони забезпечили собі чемпіонство. Але для нас ця гра вкрай важлива, і ми повинні взяти три очки. І ми зробимо все, аби здобути цю перемогу.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ