Новини

  • 22 вер
  • 20:34
  • 1831 перегляд
друк

Мірча Луческу: «Я готую команду до всіх можливих сценаріїв, які можуть скластися завтра на полі»

Прес-конференція головного тренера ФК «Динамо» Київ напередодні першого матчу раунду плей-оф Ліги чемпіонів.

- Які матчі «Гента» ви демонстрували своїм підопічним на теоретичних заняттях, готуючи їх до майбутньої гри?

- Насамперед відзначу, що «Гент» - дуже хороша команда. У неї змінилося два тренери за короткий період. Це важко для будь-якої команди. Те, що «Гент» почав свій національний чемпіонат не найкращим чином і в команді з'явилося 11 нових гравців і стільки ж пішло, ні про що не говорить. Звичайно, для тренера це завжди важко. Але в будь-якому разі «Гент» - це серйозний суперник. Команда довела це двома перемогами в останніх матчах – над «Мускроном» і «Рапідом», які ми розібрали.

- З огляду на те, що на цій стадії команди проведуть два матчі, чи очікуєте ви обережної гри завтра? Який результат буде для вашої команди прийнятним?

- Звичайно, не можна забувати, що це протистояння складається з двох матчів. Мої три головні принципи в роботі: створити боєздатну команду, поставити їй гру, а потім досягати з нею результатів. Але коли ми говоримо про таку стадію Ліги чемпіонів, головний пріоритет – безперечно результат. Що стосується першого матчу, який відбудеться завтра, я готую команду до всіх можливих сценаріїв, які можуть скластися на полі. Адже не ми одні граємо, є ще й суперник. Тому дуже складно сказати, як завтра буде складатися матч.

- Як ви сприйняли звільнення з «Гента» вашого співвітчизника Ласло Белені?

- З Ласло я давно знайомий, наші шляхи у футболі перетиналися. Він грав під моїм керівництвом, коли я працював у Румунії. Потім ми продовжили спілкуватися, коли вже були суперниками у футбольному плані. Він дуже професійний тренер і великий фахівець. Я був дуже здивований, коли дізнався, що його звільнили так швидко після призначення на посаду головного тренера. Клуб купив одразу 11 нових гравців, практично весь склад змінився, і, звісно, йому потрібно було більше часу, щоб побудувати в «Генті» новий боєздатний колектив. Я впевнений, що він пройде через цей епізод у своєму житті і продовжить удосконалюватися і досягати успіхів.

- У складі «Гента» одним із найяскравіших гравців є вихованець «Динамо» Роман Яремчук. Як ви оціните його рівень?

- Роман - дуже хороший нападник. Зараз він прогресує в «Генті» і це добре. У бельгійській лізі багато гравців, які скоро можуть проявити себе і в топ-лігах. Для Романа, як і для інших, це шлях до такого трансферу. Він – дуже хороший нападник із відмінною технікою, у нього відмінне відчуття гола і бомбардирські навички. За останній рік він показав хороший прогрес, і я впевнений, він на правильному шляху.

*фото uefa.com

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ