• 30 лип 2020
  • 19:20

Мірча Луческу: «З великими надіями починаємо нашу роботу!»

Сьогодні ввечері на навчально-тренувальній базі "Динамо" у Віті-Литовській пройшло перше тренування "біло-синіх" під керівництвом нового тренера - Мірчі Луческу.

Перед стартом заняття наставник представив футболістам свій штаб і виголосив вступну промову:

"Я знаю, що в київському "Динамо" зібрані талановиті, молоді хлопці, які ще не розкрили до кінця свій потенціал. Не залишайте на завтра те, що можна зробити сьогодні. Час проходить дуже швидко. Починайте готуватися до великих баталій від сьогодні.

Для мене найголовніше - це комунікація, діалог із кожним із вас. Дуже важливо, щоб ми знайшли спільну мову.

Хочу представити вам свій тренерський штаб. Перед вами Олег Гусєв - це його бажання та бажання керівництва мати у штабі легендарного гравця клубу, який знає, як вигравати трофеї. Огнєн Вукоєвич - ще одна легенда "Динамо", футболіст, який робив усе для перемог і вміє їх досягати. Він тренер молодіжної команди Хорватії U23, але побажав приїхати в "Динамо" і допомогти нам у роботі. Огнєн буде відлучатися на ігри збірної, але він частина нашого колективу.

Еміл Карас відповідатиме за спілкування та комунікацію з вами. Італієць Дієго Лонго багато років працював разом із моїм сином Резваном у ПАОКу, де вигравав чемпіонство, і "Аль-Хілялі", з яким перемагав в Азіатській Лізі чемпіонів. Це важлива фігура в нашому тренерському штабі, він стане моїм асистентом і буде займатися фізичною підготовкою.

Усі ці люди прийшли допомогти вам стати найкращими. Але від нас залежить тільки якийсь відсоток підготовки, основна частина залежить від вас - від вашої мотивації та старань.

Дуже важливо берегти своє здоров'я та уникати травм. Для цього необхідно підготувати свій організм, щоб витримати конкуренцію. Для того, щоб рости, повинна бути здорова, дружня конкуренція на футбольному полі.

Обіймаю вас усіх. З великими надіями починаємо нашу роботу!"