Новини

  • 26 лют
  • 00:23
  • 599 переглядів
друк

Мірча Луческу: «Якби влітку хтось сказав, що ми дійдемо до такої стадії єврокубків, ніхто б не повірив»

Головний тренер ФК «Динамо» Київ прокоментував перемогу своєї команди у протистоянні з «Брюгге» в Лізі Європи під час післяматчевого флеш-інтерв'ю в ефірі каналу «Футбол 2».

- Містере, в першому таймі у вас були претензії до гравців через поганий контроль м'яча. Удари прийшли лише в другому таймі...

- Так, я в перерві говорив хлопцям, що ми добре обороняємося, добре перекриваємо атаки суперника, але після відбору м'яча у нас не виходила гра в атаці. Ми поспішали, метушилися, робили непотрібні дотики до м’яча, непотрібні передачі. Занадто швидко хотіли вивести гравця на ударну позицію.

У другому таймі ми цього вже не робили, ми почали більше контролювати м'яч і загрожувати воротам суперника.

- Зрозуміло, що гра «Динамо» ще не ідеальна. За рахунок чого сьогодні вдалося виграти, за рахунок терпіння? Ваші підопічні дочекалися свого шансу?

- Якби влітку хтось сказав, що ми дійдемо до такої стадії єврокубків, ніхто би не повірив. Команда зростає від гри до гри. Молоді хлопці прогресують. Напевно, тиск цього матчу, стрес призводили до елементарних технічних помилок, яких припускалися хлопці. Хоча зазвичай такі помилки їм не притаманні. Потихеньку вони стають гравцями, якими всі хочуть їх бачити, гравцями рівня такої команди, як «Динамо» Київ.

- І «Динамо», і «Шахтар» вийшли до 1/8 фіналу Ліги Європи. Чи хотіли би ви зустрітися в цьому турнірі з «Шахтарем»?

- Я зараз думаю тільки про «Динамо» Київ. Давайте говорити про це. Ми вирішили завдання виходу до наступного раунду і радіємо цьому. Сподіваюся, що обидві українські команди пройдуть у Лізі Європи якнайдалі.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ