Новини

  • 27 лист
  • 20:37
  • 436 переглядів
друк

Микола Ярош: «Пішла небезпечна контратака, я підключився і забив»

Автор другого м'яча у ворота грецького ПАОКа, який приніс нічию нашій команді, Микола Ярош поділився враженнями від гри:

- Греки вийшли на гру дуже добре налаштованими, відразу побігли вперед. Ми ж, навпаки, виглядали не дуже впевнено. У перерві тренер сказав нам зібратися, додати динаміки в грі, не пускати за спину гравців суперника, грати вузько, компактніше і дотримуватися структури. У другому таймі перебудувалися, стали грати у свою гру, закрили проблемні зони.

Подібні матчі в чемпіонаті України у нас бувають хіба що з «Шахтарем» - і то не завжди. У Юнацькій Лізі УЄФА все набагато швидше.

Мені сказали вийти замість Артема Шулянского, який втомився, грати більше від оборони і не йти вперед. Але пішла небезпечна контратака, я підключився і так вийшло, що забив. Це найбільш насичені кілька хвилин у моїй кар'єрі. Раніше я вже забивав за «Динамо», але дуже давно.

Жовта картка? Її мені показали за те, що вискочив завчасно на поле. Тепер будемо чекати на жеребкування і грати з будь-яким суперником.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ