Новини

  • 30 вер
  • 13:00
  • 1380 переглядів
друк

Микола ПАВЛОВ: «Новий тренерський штаб «Динамо» обрав правильний шлях»

Відомий український спеціаліст, президент Всеукраїнського об'єднання тренерів із футболу, поділився своєю думкою про гру «Динамо» під керівництвом тренерського штабу Олексія Михайличенка.

- Дуже радий за Михайличенка, який ніби подолав чорну смугу. В останніх іграх динамівці виглядали дуже переконливо. Тренер постійно змінює склад. Виникали запитання – для чого? Але зараз уже очевидно, що новий тренерський штаб обрав правильний шлях, який приносить результат.

- Завдяки чому Михайличенко зміг вивести команду з кризи?

- Тут велику роль грає психологія. Плюс, добре, що була перерва, пов'язана з виступами збірної. Був час попрацювати з командою, провести міні-збори, хлопці стали розуміти вимоги тренерського штабу. Думаю, вихованці Лобановського не мають відмовлятися від його методів тренувань. Ми бачимо, що такі підходи до роботи приносять результати.

Не хочу виокремлювати когось із гравців. Мені в принципі подобається те, що відбувається в «Динамо». Хочеться побажати їм успіхів. Попереду довга дистанція: вітчизняний чемпіонат, Кубок України, Ліга Європи. Важливо продовжувати працювати так і надалі.

- Чи бачите ви зміни в тактиці з приходом Олексія Михайличенка?

- Можу відзначити командний рух. Він виникає тоді, коли є сили. А вони у динамівців є, разом із бажанням та майстерністю.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ