Новини

  • 03 aug
  • 23:57
  • 1617 переглядів
друк

Микола МОРОЗЮК: «Такі перемоги додають упевненості на наступні матчі»

Захисник «Динамо» Микола Морозюк після домашньої перемоги над «Шахтарем» розповів, що стало ключовим фактором успіху його команди:

- Думаю, головним стало те, що ми сьогодні справді билися один за одного, грали як одна команда. Ця єдність і стала визначальною. Власне, як і в попередніх іграх, де ми теж показали себе справжнім колективом.

- Здається, що у «Шахтаря» після низки невдалих матчів проти «Динамо» в чемпіонаті України вже з'явилася певна психологічна невпевненість в іграх із вами...

- Не думаю, але якщо навіть так - це їхні проблеми. Ми граємо за рахунок власних сильних сторін. Добре готуємося та знаємо, завдяки чому ми можемо перемагати такі сильні команди. Але попереду багато таких самих за важливістю матчів, оскільки за будь-яку перемогу, як ми знаємо, все одно дають три очки.

- Як почуваєтеся функціонально з огляду на те, що матч проти «Славії» вже дуже скоро?

- Нормально. Звичайно, графік у нас не з легких, проте такі перемоги, як сьогодні, звичайно ж, додають нам свіжості та впевненості у собі. Тим паче, що після гри у Львові у нас був певний час відпочити, тож, думаю, що у Празі з нами буде повний гаразд.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ