Новини

  • 27 груд
  • 13:19
  • 4591 перегляд
друк

Микола МОРОЗЮК: «Під час відпустки зустрівся з Ярмоленком і Коноплянкою»

Захисник нашої команди Микола Морозюк днями повернувся до Києва після відпустки, яку він провів в Об'єднаних Арабських Еміратах.

У бесіді з кореспондентом офіційного клубного сайту динамівець поділився враженнями від відпочинку і розповів про плани на святкування Нового року:

- У вівторок повернувся з Дубаї, де ми два тижні відпочивали разом із дружиною та сином. Відпустка була чудовою, усе сподобалося. Ми були там уперше. Мені завжди подобалися тихі місця, любив літати на якісь екзотичні острови. А цього разу вирішили летіти не так далеко, оскільки син ще маленький. Також вийшов дуже хороший відпочинок. Намагався поєднувати пасивне проведення часу з активними заняттями: засмагав на пляжі, плавав у морі, грав у волейбол, футбол, теніс. Ще їздили в місто, трохи там погуляли. Зустрічалися з Андрієм Ярмоленком і Євгеном Коноплянкою, які також відпочивали в Еміратах. Давно не бачилися, тож було цікаво з ними зустрітися, поспілкуватися.

Зараз перебуваю в Києві, до виконання індивідуальної програми приступив ще на відпочинку. Днями збираємося їхати до Львова до батьків на Новий рік і Різдво. Продовжимо відпочивати з сім'єю.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ