Новини

  • 22 лют
  • 23:55
  • 1513 перегляда
друк

Микола МОРОЗЮК: «Найважливіше для нас було - пройти далі»

Капітан київського «Динамо» Микола МОРОЗЮК відповів на запитання журналістів після матчу-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА проти афінського АЕКа.

- Ми обрали тактику десь грати другим номером. АЕК - команда достатньо хороша, грає в комбінаційний футбол. Для нас найголовнішим було - пройти далі, що ми і виконали. Можу привітати нашу команду. Для нас це хороший крок вперед у плані розвитку. Думаю, що ми з кожною офіційною грою додаватимемо. У нас хороші шанси на прохід у подальші стадії.

- Ви врятували команду ціною пошкодження. Наскільки воно серйозне?

- Бувало і гірше, нічого страшного.

- Був великий ризик грати другим номером і пропустити?

- Ризик пропустити є завжди. Завжди хвилюєшся. Для нас головне було - не пропустити, десь нам пощастило. Були і в нас моменти, які потрібно було реалізовувати, могли впевненіше закінчити цю гру. Але найважливішим для нас було - пройти далі.

- Звикли грати на лівому фланзі?

- Важко, звикаю. Є свої нюанси, але найголовніше - щоб команда перемагала.

- Завтра жеребкування, кого б хотіли у суперники?

- Без різниці. Хто буде - з тим і гратимемо, ми нічого не можемо змінити.

- Що тренер сказав у перерві?

- Грати більш агресивно, зустрічати суперника трохи вище, не опускатися низько до своїх воріт. Моментами нам це вдавалося, моментами - ні. Але, пам'ятаю, перед першою грою на прес-конференції мене запитали, чи готові ми на 100%. Я, напевно, перед грою не хотів нагнітати обстановку і сказав, що ми готові на 100%. Але це, напевно, була неправда, тому що неможливо підготуватися на зборах на 100%, оскільки не граєш у офіційних іграх. Кожна офіційна гра - це зовсім інший рівень, інше напруження, обстановка, атмосфера та відповідальність. Тому десь ми поступалися супернику. Але ми пройшли далі, а вони покинули турнір.

- Денис Бойко вже сказав, як буде віддячувати за врятовані ворота?

- Та до чого тут Денис?.. Так склалося. В принципі, це моя задача. Поле було не найкращої якості та не найкраща погода. Кожен може помилитися. Добре, що якось відчув цей момент і вдалося врятувати команду.

- Ви очікували, що сьогодні так багато людей прийде мерзнути за вас на матчі?

- Сподівався на те, що прийде багато людей. Ми дуже вдячні вболівальникам за сьогоднішню підтримку. Так, було дуже холодно. Пам'ятаю підтримку в Афінах - хотілося, щоб нас так само підтримали.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ