• 25 aug 2017
  • 16:36

Микола МОРОЗЮК: «На виїзді з «Партизаном» буде дуже важко»

У матчі-відповіді з «Марітіму» захисник нашої команди Микола Морозюк грав на незвичній для себе позиції зліва в захисті:

- Скажу чесно, не повністю комфортно почувався, граючи на цьому фланзі. Діяти зліва в атаці, напевно, зручніше, ніж в обороні. Тут потрібно грати набагато простіше. У деяких ситуаціях, граючи зліва, почувався трохи неповноцінно в рухах. По ходу матчу доводилося перебудовуватися, приймати нові для себе рішення. Але, з іншого боку, отримав певне розмаїття, у футболі це нормальна практика, - зізнався Микола.

Незважаючи на це, динамівцю вдалося забити блискучий м'яч зі штрафного, затвердивши перевагу своєї команди:

- Коронним ударом це важко назвати, але працюю над цим компонентом на тренуваннях, стараюся, іноді вдається. Головне, що в іграх такі удари вдаються частіше, ніж на тренуваннях, і це мене тішить. Добре, що це приносить успіх команді й подобається вболівальникам, тому й я сам задоволений.

Також ми попросили Миколу прокоментувати результати жеребкування Ліги Європи:

- Суперники сильні, є добре нам знайомі команди. Загалом, група рівна, думаю, буде цікаво. Можливо, хотілося більшого різноманіття, а нам знову попався «Янг Бойз», але це буде додатковим стимулом довести, що у Швейцарії сталася помилка, випадковість, а насправді ми можемо з ними впоратися.

За той період, протягом якого я відновлювався в Сербії, а конкретно в Белграді, багато чув про «Партизан», знаю, як їх там підтримують уболівальники, як переживають. Бачив, яка там публіка, й розумію, що на виїзді нам буде дуже важко. Але тим цікавіше буде. Ми маємо робити свою справу й виходити з групи.

Думаю, сюрпризів можна очікувати від кожної команди. Після першого матчу з «Янг Бойз» усі вважали, що ми вже майже двома ногами в Лізі чемпіонів, і чекали наступного суперника, але сталося інакше, й нічого вже не повернути. Ми маємо бути готовими до всього, щоб не бути захопленими зненацька.

Моя особиста думка - ця група нам до снаги. «Янг Бойз» ми вже знаємо, за «Партизаном» та «Скендербеу» особливо не слідкую, але мені здається, ці команди приблизно одного рівня. Легко нам точно не буде, але завдання виходу з групи маємо вирішувати.

Copyright © FC Dynamo Kyiv