Новини

  • 25 лип
  • 23:13
  • 798 переглядів
друк

Микола МОРОЗЮК: «За порожніх трибун навіть важче грати, ніж на зборах»

Захисник «Динамо» Микола Морозюк вже другий матч поспіль грає на трохи незвичній для себе позиції лівого захисника.

Після стартового матчу нвого чемпіонату проти полтавської «Ворскли» наш футболіст розповів про перипетії зустрічі:

- Атмосфера? Важко назвати це атмосферою. З «Ворсклою» у нас завжди дуже важкі матчі. Після минулої гри із «Шахтарем» у нас були чудові, позитивні емоції, перемога у Суперкубку дала нам  багато додаткової енергії перед сьогоднішньою грою, думаю, це теж мало позитивний вплив. Гра при порожніх трибунах – це просто жах. Доводититься знаходити та діставати із себе просто неможливе, змушувати себе відчувати хоч якісь додаткові емоції, щоб у кожному епізоді діяти на максимумі. Без глядачів важче грати, ніж навіть на зборах. Звісно, ми розуміли, що гра з «Ворсклою» надзвичайно важлива для нас  і знали, що початок сезону зазвичай дається нам дуже важко.

- Позиція правого захисника для вас не нова, але і зручною її важко назвати. Як почуваєтеся?

- Якщо скажу, що повністю комфортно, це не відповідатиме дйсності. Є свої нюанси, особливо, коли тебе з м’ячем ставлять у незручну ситуацію, і маєш обмаль часу на роздуми, бо потрібно швидко прийняти рішення, або, коли приймаєш м’яч під незручну ногу. Але, у цілому, не можу сказати, що для мене це катастрофа, адже найголовніше – що виходжу на поле, і гра приносить задоволення.

- До переможного голу призвела помилка воротаря, на «Олімпійському» досі присутній дух Каріуса після фіналу Ліги чемпіонів?

- У попередньому матчі ситуація була схожою, вважаю, це заслуга наших гравців. Артем Бєсєдін до кінця відпрацював у тому моменті, змусив голкіпера помилитися та заслужив на цей м’яч.

- До наступної гри – три дні, наскільки складно буде підготуватися?

- Після сьогоднішньої перемоги, напевно, буде легше, адже ми провели та виграли не менш важливий та напружений поєдинок. Попереду довга турнірна дистанція, на якій простих матчів не буває. Тож, готуємося до не менш важливої гри у Львові.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ