Новини

  • 15 груд
  • 00:10
  • 697 переглядів
друк

Микола Михайленко: «Тренери підтримують мене, у нас чудова атмосфера в команді»

Півзахисник юнацької команди «Динамо» Микола Михайленко продовжує відновлюватися після травми - імпресіонного перелому медіального виростка великогомілкової кістки - яку він отримав у першому матчі 2-го раунду Юнацької Ліги УЄФА «Динамо» - ПАОК.

Ми зателефонували динамівцю, щоб дізнатися про його самопочуття та хід реабілітації

- Усе добре. Відновлення йде повним ходом. 11 грудня робив МРТ, реабілітація проходить за планом. Ходжу в зал, проходжу процедури. Усе спрямовано на грамотне відновлення. Після отримання травми було показання місяць ходити на милицях. Сподіваюся, після відпустки почну бігати.

Хлопці мене підтримують, кажуть, що все буде добре, команда зі мною. Також і я їх підбадьорюю перед іграми. Тренери підтримують мене, у нас чудова атмосфера в команді. Коли хтось отримує травму, усі розуміють, що це удар по психології людини. Але не без цього, у нас професія така.

Дивлюся всі ігри за участю U19, U21. Прикро, що не зіграв у матчі-відповіді з ПАОКом, але ми пройшли далі, а це значить, що буде ще гра. Сподіваюся, мені вдасться зіграти хоч трохи в плей-оф. Чекаємо жеребкування Юнацької Ліги УЄФА. Будемо готуватися та намагатися зробити все залежне від нас, щоб пройти далі. Тим паче, граємо вдома, на своєму стадіоні. Уболівальники прийдуть, це нас дуже тішить. Сподіваємося на їхню підтримку й у всіх подальших іграх.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ