Новини

  • 16 aug
  • 16:38
  • 520 переглядів
друк

Микола МИХАЙЛЕНКО: «Незалежно від суперника, ми повинні показувати свою гру»

Півзахисник і капітан юнацької команди «Динамо» Микола Михайленко поділився враженням від домашньої перемоги своєї команди над чернігівською «Десною» 3:0:

- Суперник, можливо, дійсно не дуже сильний, але ми завжди хочемо грати в свою гру. Нам тренери говорять, що незалежно від суперника, ми повинні налагоджувати свої взаємозв'язки на полі і показувати свою гру.

- Перед матчем прогнозувалося, що «Динамо» виграє у «Десни» з більш розгромним рахунком, і заб'є більше трьох м'ячів?

- Це і є проблема, що ми забили так мало, адже моментів створили багато. Але будемо працювати над реалізацією, щоб в наступних матчах реалізація була кращою, навіть якщо моментів буде менше.

- Те, що сьогодні забили два захисника, говорить про те, що кожен гравець, який виявляється в зоні атаки в її завершальній стадії, може відзначитися?

- Кожен сконцентрований на грі. Нам завжди кажуть, що якщо є момент, потрібно повністю сконцентруватися, щоб завершити його голом. У захисників вийшло краще, ми відпрацьовуємо стандарти на тренуваннях, тож гравці оборони можуть також відзначитися. Але забивати повинні нападники, тому, повторюся, будемо працювати над цим компонентом.

- Весь перший тайм за подіями на полі стежив новий головний тренер «Динамо» Олексій Михайличенко. Ви звернули увагу на це?

- Особливо ні. На наші ігри завжди приходять тренери з дубля або першої команди, тому ми вже звикли до такого. У кожного є шанс проявити себе на полі, що ми і робимо.

- До старту в Юнацької ліги УЄФА ще далеко, але чи з'являються вже думки про цей турнір? Чи йде робота з прицілом саме на цей турнір?

- Ми готуємося до кожної гри, причому, не важливо, чемпіонат це чи Юнацька ліга. Але, звичайно, ми вже зараз намагаємося знайти свою гру, щоб потім показувати її на фоні європейських команд.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ