Новини

  • 01 лип
  • 10:07
  • 791 перегляд
друк

Микола Михайленко: «Хотілося дограти сезон за «Динамо» U19»

Півзахисник «Динамо» U19/U21 Микола Михайленко розповів офіційному сайту «біло-синіх» про свій нинішній режим тренувань.

- Працюємо у відпускному режимі та немає інформації, коли почнуться передсезонні збори. Нам казали, що за два-три тижні до початку зборів будуть давати програму підготовки, але поки працюємо у звичному форматі. Ті, хто не живе в Києві, працюють самостійно вдома. З приводу термінів старту нового сезону ми поки не маємо інформації.

Займаюся всім, чим можна, аби вдома не сидіти - плаваю, граю у волейбол, бігаю. Підтримую форму завдяки активному способу життя та правильному харчуванню. Роблю все, що від мене потрібно. Солодке та борошняне намагаюся не їсти. Харчування підбираю залежно від навантаження протягом дня. Дуже багато тренуюся та вже звик до такого режиму. Вагу трохи набрав, але намагаюся тримати себе у формі.

Шкода, що молодіжний і юнацький чемпіонати закінчили достроково. Хотілося дограти сезон за «Динамо» U19. Ми добре виступали. Усі скучили один за одним. Зідзвонюємося іноді, спілкуємося в месенджерах. Усі хочуть повернутися до роботи, побачити один одного та попрацювати разом, але не від нас це залежить.

Ми дуже довго без футболу, без повноцінних тренувань, кожен підтримує форму та готується до початку спільної роботи. Хочеться швидше побачитися та влитися у звичний ігровий ритм.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ