Новини

  • 08 aug
  • 14:00
  • 820 переглядів
друк

Міккель Дуелунд: «Зараз мій шанс довести, що я гідний грати»

Хавбек “Динамо” Міккель Дуелунд відкрив рахунок у першому контрольному матчі на домашньому передсезонному зборі киян - проти “Вереса” (3:0).

У коментарі клубному сайту наш данський легіонер розповів про свої фізичні кондиції, підготовку під керівництвом нового тренера та завдання, яке ставить перед собою на новий сезон.

- Зараз у мене відновлення, почуваюся дуже добре, але одночасно й трохи втомлений. Ми багато тренуємося, перед учорашньою грою також провели ранкове заняття. Поступово набираємо фізичні кондиції, які стають усе кращими. 

Думаю, вже у вчорашній грі ви могли побачити, що навіть зараз, перед початком сезону, ми добре виглядали у фізичному плані. Звісно, нам ще потрібно працювати над поліпшенням гри, але у нас є час для цього - попереду ще два тижні підготовки, і думаю, що до першої гри сезону ми підійдемо у відмінному стані.

- “Верес” - хороший суперник для першого контрольного матчу?

- Це хороша команда з другої ліги. Вони також мають непоганих гравців і хотіли перевірити свої сили в матчі з нами. Звісно, ми повинні завжди перемагати в таких іграх. Думаю, це був хороший суперник для перевірки своїх кондицій.

- Ти забив перший гол у передсезонних контрольних матчах, мав інші гольові шанси та активно діяв в атаці, зміщуючись із флангу в центр...

- Учора у нас на полі знаходилося багато півзахисників, тому було природно грати зсередини та намагатися заходити з флангів, робити кроси. Можна сказати, що це був експеримент у першій грі. Не думаю, що ми будемо застосовувати саме таку схему, але тепер переконалися, що можемо грати й так.

- Як ти зазначив, зараз в обоймі команди багато атакувальних півзахисників. Мотивація боротися за місце у складі - на максимальному рівні?

- Так, безперечно. Це підвищує здорову конкуренцію - і не лише для хавбеків. Усі гравці мають демонструвати свої найкращі якості та діяти на користь команди. У нас новий наставник, новий тренерський штаб - усе нове, тому кожен футболіст прагне якнайкраще зарекомендувати себе. Для цього зараз створені всі умови.

- Ти в “Динамо” вже два роки, проте за цей час зіграв не так багато матчів, зокрема через травми. Які очікування маєш на майбутній сезон?

- Насамперед можу сказати про себе та свої персональні цілі. Зараз я проходжу такий етап у кар’єрі, коли я все ще молодий гравець, але вже здобув певний досвід. Я хочу грати у футбол, хочу грати за “Динамо”. Вважаю, що я серйозно покращив свої якості з моменту переходу сюди. Не можу сказати, що раніше я був повністю готовий конкурувати за місце у складі, цьому заважали травми. Проте наразі ситуація змінилася, я значно виріс, і це мій шанс довести, що я гідний грати.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ