Новини

  • 22 лют
  • 21:08
  • 1760 переглядів
друк

Міккель Дуелунд: «Відчуваю, що перебуваю у відмінній формі»

Данський півзахисник «біло-синіх», який пропустив першу частину сезону через травму, провів перший офіційний матч за основний склад «Динамо» в нинішньому сезоні, а після гри поділився враженнями від довгоочікуваного повернення.

- У тому, що сьогоднішня перемога далася «Динамо» настільки непросто, передусім заслуга суперника?

- Полтавчани провели хороший матч. Хоча ми домінували, володіли м'ячем більшу частину часу, гра все одно була для нас дуже непростою. Накладалися і інші чинники: поле було важким, до того ж нам не вистачало підтримки наших уболівальників на трибунах. Гра була непростою, але головне – що ми врешті-решт здобули три очки. Я не міг припустити, що нам знадобиться так багато часу щоб все-таки забити переможний гол, вирвати перемогу. Але сьогодні був саме такий матч, у якому ми повинні були докласти більше зусиль аби переламати хід гри і вирвати перемогу.

- Що змінилося в грі після перерви, коли «Динамо» стало ефективніше реалізовувати свої моменти?

- Думаю, ми виглядали краще якраз у першому таймі. Але не було результату – завершення, останнього пасу. Зате ми відмінно виглядали при контролі м'яча. Після перерви ми стали частіше бити по воротах, більше відкриватися. Дуже допоміг дивовижний гол Буяльського. Класний гол на останніх хвилинах забив і Беньямін. Але не варто забувати, що це лише перша гра після поновлення сезону. Вона ніколи не буде ідеальною. Не була ідеальною вона і сьогодні, але головне – що ми перемогли.

- Ви відчули різницю в ступені непоступливості суперника у порівнянні з матчами на зборах?

- Від цього нікуди не дітися. Будь-який товариський матч – не більше ніж тренування. Сьогодні ж була гра за очки в Прем'єр-лізі. Різниця дуже відчутна, але ми до цього були готові.

- Ти добре проявив себе на зборах, набрав відмінні фізичні кондиції, показав відмінні результати в бігових тестах. Як сам оціниш свою форму?

- Я повинен бути завжди в такій формі, адже я граю на позиції, де потрібно багато рухатися. Як правило, я є тим гравцем, хто набігає найбільший кілометраж за матч. Тому я важко тренуюся щодня аби моє тіло було готове до таких навантажень. Я повинен бути готовий не тільки бігати більше інших, але і швидше за інших. Зараз я відчуваю, що перебуваю в прекрасній формі.

- Сьогодні ти грав на своїй звичній позиції в центрі. Чи є ймовірність побачити тебе на фланзі, де сьогодні грав інший номінальний центрхав?

- Гадаю, Буяльський все ж більше підходить для гри на фланзі, ніж я. Можливо, мені було б непросто відразу адаптуватися на незвичній позиції, адже я пропустив довгий період, давно не грав в матчах з такою відповідальністю, де йде боротьба за очки в Прем'єр-лізі, і ціна помилки зростає.

- Як особисто для себе оціниш сьогоднішній матч, перший офіційний за основний склад після довгої паузи?

- Сьогодні я дуже щасливий. Не тільки тому що ми взяли три очки в непростій грі, але й тому що я повернувся в гру. Я відчуваю себе краще, ніж будь-коли за дуже довгий період часу. Сподіваюся, для мене це тільки початок білої смуги, і далі буде тільки краще.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ