Новини

  • 31 лип
  • 08:00
  • 1170 переглядів
друк

Міккель Дуелунд: «Упевнений, у всіх хлопців зараз відмінний настрій на роботу»

Півзахисник київського «Динамо» поділився враженнями від першого тренування під керівництвом Мірчі Луческу.

- Це було дуже хороше і водночас нелегке тренування. Напевно, у моїй кар'єрі ще не було таких важких тренувань у перший день після відпустки. Ми провели на полі практично дві години. Але все чудово, хоч ми і виглядали трохи втомленими, але це дуже гарне почуття.

- Вступна промова головного тренера стала хорошою мотивацією?

- Ще й як! Упевнений, у всіх хлопців зараз відмінний настрій на роботу. Є що доводити тренеру, якого поважають в усьому футбольному світі. Тепер наша справа – старанно працювати і, гадаю, згодом наша команда покаже хороший прогрес.

- Які перші враження у тебе склалися про нового наставника?

- Поки зарано говорити щось конкретне, ми тільки познайомилися, позаду перший тренувальний день. Але поза всякими сумнівами він чудовий тренер. Це доводять і його титули. Він точно та людина, яку всі будуть слухати. І йому точно є, чому нас навчити. Це відчувається з першого дня нашої спільної роботи.

- Якою була твоя міні-відпустка?

- Я був у Данії, у своєму рідному Орхусі, провідував батьків, сестру, друзів – усю сім'ю. Я навіть не думав про відпочинок десь на курорті. Важливо було перезавантажитися ментально, набратися нових сил і відвідати близьких.

- До речі, яка в Данії є ситуація з пандемією?

- У нашій країні все більш-менш під контролем. Найближчим часом деякі обмеження збираються послабити.

- Уже на початку сезону на «Динамо» чекає матч за трофей. Чудова можливість почати втілювати задумане з новим тренерським штабом?

- Звісно! До того ж ми є чинними володарями Суперкубка і тепер повинні захистити цей титул. В принципі, ми звикли щороку грати з «Шахтарем» за трофей на самому початку сезону. Це непогана мотивація підготуватися до перших ігор якнайкраще. Зараз на це є 20-25 днів, після яких ми повинні будемо показати, якого прогресу ми досягли за цей короткий термін. Це буде першою хорошою перевіркою для нас.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ