Новини

  • 31 трав
  • 00:40
  • 716 переглядів
друк

Микита БУРДА: «Проти «Олександрії» важко грати навіть у рівних складах, а в меншості – тим паче»

Захисник «Динамо» Микита Бурда посприяв тому, щоб «Динамо» не пропустило у виїзному матчі з «Олександрією» (2:0), а після гри поділився своїми враженнями.

- Чи не здалося, що арбітр знову посадив команди на свисток, вилучив футболіста вашої команди, незважаючи на те, що це остання гра в сезоні, яка, по суті, нічого не вирішувала?

- Чесно кажучи, дуже важко грати. Ці постійні вилучення – особливо багато їх стало, коли вже почався вирішальний етап, боротьба в першій шістці. Звичайно, коли граєш у меншості, це також позначається як на якості гри, так і на результаті.

- Циганков випередив Мораеса за системою «гол+пас». Десь шукали на свого капітана?

- Перед грою ми хотіли насамперед виграти, і, звичайно, щоб Вітя став найкращим бомбардиром. Щоб наздогнати Мораеса, не вистачило ще одного м’яча, але раді, що за системою «гол+пас» він став найкращим.

- Загалом, складно даються матчі проти «Олександрії»?

- Важко, навіть коли в рівних складах граємо, а зараз, із вилученням, тим паче. Але добре, що дотерпіли та виграли цю гру.

- Чи можна сказати, що найголовнішим завданням у першому таймі було нейтралізувати Ковальця, від якого було найбільше загострення?

- Загалом, знали, що Кирило – найбільш креативний гравець у складі «Олександрії». Якщо вдалося виграти та не пропустити, значить, із завданням нейтралізації ми впоралися.

- Здалося, що «Динамо» в меншості грало навіть краще, ніж до перерви, принаймні про це можна судити за кількістю гольових моментів…

- Справді, так сталося, що відразу після поновлення гри в нас було кілька хороших нагод збільшити перевагу. Але не можу сказати, що нам було легко.

- Незабаром фінал Ліги чемпіонів. За кого вболіваєте?

- Буду вболівати за «Ліверпуль». Хочеться, щоб Клоппу нарешті підкорився цей трофей.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ